12.12 – KAT & Roman Kostrzewski w/ Tassack / koncert

Kat & Roman Kostrzewski, legenda polskiej sceny trash metalowej przybywa do Białegostoku z trasą promującą nowy albumu POPIÓR! Na scenie wesprze ich i rozgrzeje publiczność zespół TASSACK!

KAT i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.
Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.
Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.
Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.
Zespół gra w składzie:
Roman Kostrzewski- wokal
Irek Loth- perkusja
Jacek Hiro- gitara
Krzysztof Pistelok- gitara
Michał Laksa- bas

Tassack
zwariowany zespół z zadupnych wiosek w okolicy Chodzieżu, istnieje tylko po to by ktoś mógł się z niego pośmiać, nacieszyć, rozpierdolić łeb. Grają sympatyczny Thrash!
Lucy – Darcie pizdy/uboga gitara czterostrunowa;
Labuch – Wokalizacje/Elektryk/Kit Kat T-shirt
Sharec – Gary
Dżiraff – Techniczny i Mentor zespołu
https://www.facebook.com/pg/TassackAttack

12.12.2019 (czwartek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
18:00 drzwi
19:00 Tassack
19:30 Kat & Roman Kostrzewski
(godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

bilety:
50zł – przedsprzedaż stacjonarna www.cechowa.com.pl
55zł – przedsprzedaż online www.goingapp.pl/evt/2165416
60zł – w dniu koncertu (jeśli zostaną z przedsprzedaży)

Wstęp na koncert tylko dla osób pełnoletnich.