22.11.2020 – Kathia / koncert

Kathia
To 18-letnia songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda wokalistka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Jak na swój wiek komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.
Kathia jest przed wydawniczym debiutem. 22 sierpnia 2020 roku (nakładem Borówka Music) światło dzienne ujrzała jej EP „Town” z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet!Tak media pisały o tym małym wydawnictwie:- Proszę obserwować Kathię. Duży talent – portal Onet Pl.- Jak na polski debiut EP „Town” jest pełna zaskoczeń. Debiutancka długogrająca płyta Kathi planowana jest na 2021 rok. Jest na co czekać! – portal “Wybieram Kulturę”.- Dobre, autorskie kompozycje, przyciągający wokal, czego oczekiwać więcej? – pisze na swoim blogu Konrad Pruszyński.- Debiutancki mini album Kathii przedstawia nam jej twórczość, ukazuje ogrom talentu i zapowiada wielką karierę – portal “Wyspa FM”Muzykę Kathii można znaleźć na platformach typu Spotify, Tidal i Apple Music. Wydanie debiutanckiej, pełnowymiarowej płyty artystka zapowiada na 2021 lub 2022 rok.
Jak wspominaliśmy, to dopiero początek. Wierzymy, że długiej, ciekawej artystycznie drogi…
www.facebook.com/kathiamusic oraz www.instagram.com/kathiamusicArtystką opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic

___________________________________________________

22.11.2020 (niedziela)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
drzwi: 18:00 / koncert: 19:00
____________________________________________

Bilety:
30 zł – przedsprzedaż stacjonarna (restauracja i pub Cechowa)
35 zł – przedsprzedaż online (Going. https://goingapp.pl/…/kathia-koncert-w…/listopad-2020
40 zł – w dniu koncertu


ℹ️ Wstęp na koncert mają wyłącznie osoby, które w dniu wydarzenia mają ukończone 18 lat.
____________________________________________

ℹ️ Przed i po koncercie w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa!