[ODWOŁANY!] The Rumjacks + Molly Malone’s

[komunikat organizatora trasy]
Długo walczyliśmy, żeby koncert odbył się w Białymstoku, jednak niestety ze względu na zmianę terminu nie udało się ponownie ułożyć trasy tak, żeby koncert odbył się w tym samym miejscu 🙁
Zapraszamy jednak do Warszawy, gdzie The Rumjacks zagrają w sobotę 21.11!
Obiecujemy też, że dołożymy wszelkich starań, żeby zespół przyjechał do Białegostoku podczas kolejnej trasy!

ℹ️ ZWROTY BILETÓW ℹ️
Kochani, wszędzie pojawiają się komunikaty aby do minimum ograniczyć niepotrzebne wchodzenie z domów.

W związku z tym bardzo Was prosimy – jeśli nie są Wam obecnie niezbędne pieniądze ze zwrotów*, poczekajcie z tym aż odwołany zostanie stan zagrożenia epidemiologicznego.
Jeśli jednak nie macie takiego komfortu, zwracajcie bilety w miejscach zakupu.
💻 Bilety kupione online należy zwracać za pośrednictwem platform na których zostały zakupione.
* 🎫 W sprawie zwrotów biletów kupionych stacjonarnie piszcie na adres koncertywzmianie@gmail.com. Będziemy umawiali się indywidualnie na zwroty za pośrednictwem Cechowa (która obecnie realizuje wyłącznie wynosy i dowozy w zmienionych godzinach pracy).The Rumjacks powracają do Polski!
25.03.2020 zespół wystąpi w Białostockiej Zmianie Klimatu.
Support: Molly Malone’s
Cena w przedsprzedaży: 45zł

Z kim się widzimy? 🙂
__________________
Jeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O’ Roses” czy „Uncle Tommy” wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach tegorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu….