Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nocny Kochanek / koncert – dodatkowa data!

28 lutego 2019- 19:00

40zł – 50zł

Nocny Kochanek i Gorgonzolla w Białymstoku… po raz drugi!

W związku z tym, że bilety wykupiliście w tempie czaknorisowym, proponujemy jeszcze jeden koncert w Białymstoku – 28.02.2019!

Bilety: wyprzedane

 

Aby ułatwić se życie:
18:00 – otwarcie klubu
19:00 – Gorgonzolla
20:00 – Nocny Kochanek

Przyjdźcie z pół godziny wcześniej, żeby nie przestać początku koncertu w kolejne do szatni lub baru.
Jeśli ogoliłeś wąs albo zrobiłaś warkoczyki – na wejściu miej przygotowany dowód osobisty (wstęp 18+)
Jeśli planujesz przyjechać samochodem: najbliższy wygodny parking jest przy Galerii Jurowieckiej (na Warszawskiej jest mało miejsc parkingowych, a Straż Miejska lubi tu rozdawać mandaty i zakładać blokady na koła)
Większość informacji o biletach online kupionych poprzez portal GoOut znajdziecie tutaj: https://goout.net/pl/faq/

Przed i Po koncercie zapraszamy piętro niżej do pubu Cechowa, gdzie w swobodnym klimacie można coś zjeść, wypić i pogadać 😉

DO ZOBA! 🔥🤘🔥

 

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Gorgonzolla- dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać warszawski zespół. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem ”Eksploatowani” zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock oraz została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. Obecnie Gorgonzolla przygotowuje materiał na drugi album, którego nazwa to ‘Konsumpcja’. Zespół ma za sobą również supportowanie takich ekip jak: Luxtorpeda, KSU, Closterkeller, Kabanos i ZENEK.

FB: https://www.facebook.com/Gorgonzolla/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=2oxRmXhHth4

Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Szczegóły

Data:
28 lutego 2019
Czas:
19:00
Koszt:
40zł – 50zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Zmiana Klimatu
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zmianaklimatu/

Miejsce

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.