Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute to Dyskoteka Szkolna – początek wakacji # gra BADA

2 lipca- 21:00 - 04:00

15zł

 

MAJĄC NA UWADZE KWESIE BEZPIECZEŃSTWA I OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ, ILOŚĆ GOŚCI W LOKALU BĘDZIE OGRANICZONA. PROSIMY O ZAKŁADANIE MASECZEK
I ZACHOWANIE ZALECANYCH ODLEGŁOŚCI.

“To już jest koniec, nie ma już nic
Jesteśmy wolni, możemy iść
Ile dałbym by zapomnieć Cię
Wszystkie chwile złe, które są na nie”

S01 Szkoły z telewizją nareszcie dobiega końca. Można też w końcu odłączyć kamerki od laptopów i przestać pilnować domowników, żeby nie chodzili w samych gaciach po domu. Maturalne maseczki też zaraz wylądują w butonierkach marynarek. Nastąpi uroczyste palenie kartkówek oraz okres hibernacji dla zapomnianych kanapek w tornistrach.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują odreagować ten rok szkolny, na podsiadówkową dezynfekcję do upadłego przy szkolno-dyskotekowych perełkach lat 90-tych i 2000-nych!
Tym razem NA SPOKOJNIE, z zachowaniem dystansu i bez nadmiernych hulanek będziemy celebrować zakończenie sukcesem (tegorocznych katuszy), liczyć czerwone paski na świadectwie (lub pośladkach) i kitrać się na szluga za szkołą, żeby facetka nie zobaczyła.
Uroczysta Akademia jak zwykle odbędzie się w sali od środowiska (Napoje swerwują dyżurni ze Zmiany Klimatu)

Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi:

Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy.

Szykujcie się na muzyczne pojedynki:
Kolorowe Sny vs Kolorowy Wiatr,
Britney vs Mandaryna,
Backstreet Boys vs Just 5
Ricky Martin vs Norbi
Eminem vs Jeden Osiem L
i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
W szkolnym radiowęźle wystąpi BADA – bardzo kobiece, obecnie jednoosobowe laptop-duo! Twórczynie kultowych imprezy, takich jak: „Dyskoteka Szkolna”, „Tu się podziały tamte prywatki”, „Bada Tylko Po Polsku” a także pomysłodawczynie imprezy pt. „BabyMarcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie, spacerować po Supraślu i szukać zaczepki. Przyszłe właścicielki jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZĄTA FIRMA SPRZĄTAJĄCA”. Dziewczyny znane są z takich projektów muzycznych jak: BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (projekty znane w okolicy gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, tańce-przytulańce, piłkarzyki i męskich mężczyzn.
___________________________________________________
02.07.2021 piątek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
Start: 21:00
Wstęp: 15 ZŁ
Rezerwacje: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Szczegóły

Data:
2 lipca
Czas:
21:00 - 04:00
Koszt:
15zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Zmiana Klimatu
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zmianaklimatu/

Miejsce

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.