Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Trzęś tym czymś vol.4 # DJ EsDwa + VJ Bułgaria

13 grudnia- 22:00

10zł

Zwięźle i na temat: DJ EsDwa i DJ Bułgaria tego wieczoru zaprezentują muzyczny tribute dla czasów i miejsc, które kiedyś każdy znał i bywał, a które już nie powrócą. Będzie Rap, R’n’B, Funk, ciut Dancehallu oraz różne mniejsze i większe „skoki w bok”. Wszystko to zmiksowane i podane z wyczuciem kogoś, kto dobrze wie o czym gra.

EsDwa pisze:
„Od nowojorskich klasyków – Notoriousa B.i.G, Wu Tang, Naughty by Nature czy DMXa, lecimy do Cali odwiedzić Dr. Dre i Snoopa, czy reprezentantów „średniego” pokolenia – jak Game’a, może też coś z tych bardziej aktualnych (Kendrick się kłania). Nie zabraknie południa – Lil Jon zawsze trzęsie parkietem, tak samo zresztą jak Ludacris i bardziej eklektyczni Outkast. Jeśli już idziemy w wyliczankę to dobrze wiecie o co
chodzi – Eminem, Missy Elliott, Timbaland. Erykah Badu, TLC, Luryn Hill, Busta Rhymes Justin Timberlake, 50 cent, Usher, Justin Timberlake, Beyonce z całym Destiny’s Child, Kelis, Nelly, Mark Ronson, Bruno Mars, a pewnikiem też Beenie Man, czy Sean Paul. Z polskiego podwórka – na przełomie wieków rządzili Tede, Brx, Pezet, ale też K44 na ten przykład. Nie ma problemu, żeby pojawili się Ten Typ Mes, Łona, Sistars czy Fisz!”

VJ B U Ł G A R I A
Osoba kryjąca się za tym pseudonimem swoje korzenie artystyczne posiada w tradycyjnych stylach zapasów kaukaskich. Osiągnął w życiu wysokość 189 cm, w portfolio posiada kilka spalonych rzutników, od urodzenia jest Białostoczaninem o bułgarskich korzeniach. Prywatnie lubi dzikie kuny, rysie, pająki, grupę na facebook „działkowicze i ogrodnicy” oraz społeczność internetową „Co Dziś Na Obiad???”

Dziewczęta i chłopcy, poszukajcie zajechanych baggy jeansów dnie szafy, zbierajcie starą ekipę i wpadajcie!
_____________________________________________

13.12..2019 (piątek)
Start imprezy ok. 22:00 ( po koncercie Łydka Grubasa | CZZK – Białystok – Zmiana Klimatu )
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa!
__________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
13 grudnia
Czas:
22:00
Koszt:
10zł
Wydarzenie Category:

Organizator

Zmiana Klimatu
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zmianaklimatu/

Miejsce

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.