Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żar tropików # dj HAL

29 marca 2019- 21:30

10zł

Kożuchy i Puchówki powoli wpełzają do szaf i zapadają w sen letni, z ciepłych krajów powoli wracają Wulkanizacje, które niebawem rozpoczną godowe wymiany opon na letnie, a pod wpływem ciepłych promieni słońca, choć jeszcze sporadyczne, to coraz bardziej zdecydowanie pojawiają się pierwsze Grille. To wszystko nieubłagany znak, że utęskniony czas udarów słonecznych, komarów, nowych wakacyjnych hitów radiowych, tłoku na kąpieliskach oraz odgrzybienia klimatyzacji w samochodzie jest coraz bliżej.
Nim jednak nastanie długo oczekiwany żar tropików, nacieszmy się jeszcze przez chwilę zimowym spokojem, złapmy oddech przed urlopowym szaleństwem i nacieszmy się leniwym przedwiośniem. Powspominajmy zimowe zdobycie Morskiego Oka, obejrzyjmy zdjęcia z andrzejkowej wyprawy do Suwałk gdzie nabawiliśmy się odmrożeń łażąc po ichnym rynku albo wytężmy pamięć bo może jednak przypomnimy sobie co robiliśmy zaraz po północy w sylwestra i czemu wylądowaliśmy wtedy na pogotowiu. Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas oczekiwania na lato, wspominania mijającej zimy oraz uzupełniania wszelakich płynów (tych wyskokowych i tych wcale nie) okrasi prawioną selekcją skocznej muzyki właśnie On:

DJ HAL
(miejsce na szybkiego lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego.
____________________________________________

29.03.2019 (piątek)
Start: 21:30 (po koncecie Bracia Figo Fagot w Białymstoku)
Wstęp: 10 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
29 marca 2019
Czas:
21:30
Koszt:
10zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/400549950773102/

Organizator

Zmiana Klimatu
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/zmianaklimatu/

Miejsce

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.