Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

[NOWA DATA 19.06.2021] Fisz Emade Tworzywo ODWOŁANY

19 czerwca 2021- 19:00

79zł – 99zł

KONCERT ODWOŁANY

Fisz Emade Tworzywo – ZMIANA DATY!
19.06.2021, godz. 20:00 (sobota) <- nowy termin
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Uwaga!

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 19.06.2021 koncert Fisz Emade Tworzywo w Białymstoku zostaje odwołany z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią.
Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W razie problemów, prosimy o kontakt. Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności. Mamy nadzieję zobaczyć się z Wami wkrótce po tej dość długiej i męczącej rozłące!

Zespół Good Taste Production

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprezy, zaplanowany na 19.03.2020 koncert Fisz Emade Tworzywo zostaje przeniesiony na 19.06.2021. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność.

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

Zespół Good Taste Production

Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł (I pula), 99 zł (II pula)
Bilety dostępne:
👉 online:
www.eventim.pl/goodtaste,
www.ebilet.pl,
www.kupbilecik.pl
👉 stacjonarnie:
sklepy sieci Media Markt
(Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok)

sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 30.09 o godz. 12.00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Fisz Emade Tworzywo, jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku muzycznym, wyrusza w trasę koncertową. Zespół odwiedzi zarówno większe, jak i mniejsze miasta, by promować swój najnowszy album „Radar”.

Na płycie „Radar” Artyści sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają
własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków
z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019 r.,
a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki.

Fisz Emade Tworzywo od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia
i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Szczegóły

Data:
19 czerwca 2021
Godzina:
19:00
Koszt:
79zł – 99zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Zmiana Klimatu
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.