Skip to content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Średniomiasteczkowy # DJ Lou Badgers

7 października- 22:00 - 05:00

20zł

Średniomiasteczkowa twarz ale z pewnością uśmiechnięta. średniomiasteczkowy styl i ciuszki z trzema paskami na kant. W tę sobotę za didżejską konsoletą człowiek o wielkim sercu i wzroście, niesamowity i niepowtarzalny, średniomiasteczkowy Lou Badgers!

Nie hipsteryzujcie i wpadajcie na taneczną imprezkę. Najbardziej przystępną selekcję alt-popu i alternatywnego-mainstreamu przygotuje najlepszy laptop jokey powiatu białostockiego Lou Badgers! Jak mawia sam o sobie, jego styl można zdefiniować, tylko nie do końca wiadomo po co to robić? Tego wieczoru na pewno nie zabraknie utworów w klimacie: Podsiadło, Darii Zawiałow, Zalewskiego, Bitaminy i Organka. Jakby tego był mało, szanowny laptopdżokej dorzuci Męskie granie, Brodkę, Florence & The Machine, Eda Sherana i Adele. Średniomiasteczkowy Lou Badgers jest szalony, dlatego pójdzie o krok dalej i zmiksuje Bruno Marsa z Twenty One Pilot, Alice Meron, Billie Eilish i Gorillaz. Będą hity, szlagiery i wszystkie inne wspaniałe piosenki od których nóżka sama wystukuje rytm a główka się kiwa.

Jeśli ktokolwiek nie zna naszego Didżeja kilka słów o nim (idąc za wikipedią)

Lou Badgers:
Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, czarnobiałostockiego bimbru, choroszczańskich ośrodków wypoczynkowych, kruszewskich ogórków i kolneńskiej szkoły jazdy. Eklektyczny muzyczny ekscentryk, który na imprezach na których występuje uwielbia zaskakiwać – przede wszystkim sam siebie (głównie łącząc zaskakujące klimaty i niespodziewane rytmy). Jego muzyczny styl można określić. Tylko po co? Absolwent uniwersytetu Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, niedoszły prezydent, kaskader, mąż stanu i filantrop. Z zamiłowania chirurg szczękowy i astrofizyk. To on przekazał uzdrawiającą moc Kaszpirowskiemu. Prawdziwy wulkan energii. Właśnie dlatego odpowiada za połowę mocy produkowanej przez elektrociepłownie na Andersa.

Prawdopodobnie przed imprezą Średniomiasteczkowy kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________

⏳ 07.10.2022 (piątek)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 22:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

 

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Designed using Magazine Hoot Premium. Powered by WordPress.