16.03 (piątek) – Łąki Łan + support: Brodacze Live Act

BRAK BILETÓW
Łąki Łan
Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko-międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści. Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock. W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan “Syntonia” promują single “Pola Ar” i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”

www.lakilan.pl
www.facebook.com/lakilan
www.youtube.com/user/LakiLanVEVO
www.instagram.com/laki_lan
________________________________________

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

16.03.2018 (piątek)
godz. 18:00 – otwarcie klubu
godz. 19:00 – Brodacze Live Act
godz. 19:30 – Łąki Łan

Bilety (BRAK)
50zł przedsprzedaż w klubie (BRAK)
50zł przedsprzedaż online (BRAK)
60zł w dniu koncertu (BRAK)

________________________________________

Kilka przydatnych informacji przed koncertem:
 Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli ogoliłeś wąs albo zrobiłaś warkoczyki – na wejściu miej przygotowany dowód osobisty.
 Większość informacji o biletach online znajdziecie tutaj: https://goingapp.pl/faq
 Kolejka przy wejściu, szatni i barze zawsze chwilę trwa – zaplanuj przybycie tak, żeby nie przestać w niej początku koncertu
 Jeśli planujesz przyjechać samochodem – uważaj gdzie parkujesz – ulica Warszawska ma dużo zakazów parkowania, a Straż Miejska nie śpi. Najbliższy bezpłatny parking znajduje się nieopodal przy Galerii Jurowieckiej.