16.06 – Gramofonem przez galaktykę # DJ EsDwa

Zapraszamy na kosmodrom Zmiana Klimatu, skąd wyruszymy w podróż po gromadzie galaktycznej Dobry Muzyk! Podczas rejsu odwiedzimy wibrujące mgławice funku i czarne dziury prawdziwego disco, usłyszymy czerwone karły popu, supernowe soulu i oraz uwielbiane przez wszystkich gwiazdy rocka! A to wszystko (i o wiele więcej) za jedyne 10 ziko od osoby. Warto? No raczej!

Za didżejskimi sterami Okrętu Gwiezdnej Floty Rzeczpospolitej Umuzycznionej „Gramofon1” stanie kapitan Zjednoczonych Sił Zmiany Klimatu, Muzyki i Trunków:

DJ EsDwa
(miejsce na szybkiego lajka)
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.

____________________________________________

16.06.2018 (sobota)
Start: 22:30
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowaa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)