BLACK PILGRIMAGE 2023: BATUSHKA, ARKONA, AETERNAM + VARANG NORD + GOŚCIE

10 października 2023, wtorek
Zapraszamy na koncerty w ramach europejskiej trasy “Black Pilgrimage 2023” Już we wrześniu i październiku odbędzie się europejska trasa zespołów : Batushka, Arkona, Aeternam wraz z gośćmi których przedstawimy już wkrótce.

BLACK PILGRIMAGE 2023

line-up:

BATUSHKA
https://www.facebook.com/Batushkaband

ARKONA
https://www.facebook.com/arkonarussia

AETERNAM
https://www.facebook.com/aeternammetal

VARANG NORD
https://www.facebook.com/varangnord

+ GOŚCIE

Zapraszamy na koncerty w ramach europejskiej trasy “Black Pilgrimage 2023” Już we wrześniu i październiku odbędzie się europejska trasa zespołów : Batushka, Arkona, Aeternam wraz z gośćmi których przedstawimy już wkrótce. Zespoły zagrają 17 koncertów w całej Europie i jedynie 2 koncerty w Polsce, w tym właśnie jeden 10 października w białostockiej Zmianie Klimatu.

BATUSHKA, tuż przed wydaniem nowej płyty zapowiedzianej na koniec tego roku zaprezentuje swoją rytualną liturgię, w której nie zabraknie niespodzianek w postaci nowych utworów z nadchodzącej płyty.

ARKONA – to uznana marka folkowo-black metalowa z Rosji. Wracają na sceniczne deski po blisko 5-cio letniej przerwie i będą promować swój najnowszy album “KOB”, którego premiera odbędzie się w czerwcu tego roku.

AETERNAM – to kanadyjski kwartet wykonujący symfoniczno-folkowy death metal a ich występ skupi się na promocji ich ostatniego wydawnictwa “Heir of the Rising Sun” wydanego w ubiegłym roku.

VARANG NORD – sześcioosobowy skład folk metalowy skład z zimnych lasów Łotwy. Ich pieśni wychwalają potężne bitwy, krwawe ofiary składane Starym Bogom i huczne uczty podczas których piwo lało się strumieniami.

Koncert dodatkowo zasilą supporty, które ogłosimy już wkrótce!

MIEJSCE:

KLUB ZMIANA KLIMATU, UL. WARSZAWSKA 6, BIAŁYSTOK

DATA:
10 PAŹDZIERNIKA 2023, WTOREK

CZAS:

Drzwi: 17:30

Start: 18:00

BILETY:

79zł – I PULA

89zł – II PULA

99zł – III PULA

Online: GoingApp.pl + EmpikBilety.pl
https://goingapp.pl/wydarzenie/batushka-arkona-aeternam/pazdziernik-2023

Stacjonarnie: salony Empik + Restauracja Cechowa (od 16.05.2023 – wyłącznie II i III PULA))

Wstęp: 18+