[ODWOŁANY] BOKKA, Ania Leon – APOCALYPSE AFTERPARTY Tour | koncert

24 marca 2023 – piątek
BOKKA – autorzy muzycznej wizji końca świata w postaci albumu “Blood Moon” i będąca dark popowym odkryciem 2022 roku – Ania Leon, łączą siły podczas wspólnych koncertów…

Podróż na koniec świata.

BOKKA – autorzy muzycznej wizji końca świata w postaci albumu Blood Moon i będąca dark popowym odkryciem 2022 roku – Ania Leon, łączą siły podczas wspólnych koncertów…
„Apocalypse Afterparty” to wciągająca, emocjonująca i alegoryczna wizja świata po apokalipsie i jednocześnie artystyczne antidotum na niespokojną rzeczywistość. Artyści podczas wspólnych koncertów pojawią się w wybranych polskich miastach.

Muzycy BOKKA zapraszając Anię do współpracy stwierdzili:
„Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.

BOKKA

jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album “Blood Moon” Zespół został doceniony m.in za wizualną oprawę – klip do utworu Walk on A Wire jako jedyny z Polski zyskał nominację Camerimage, został wyróżniony podczas Berlin Music Video Awards a także wygrał główną nagrodę Grand Prix Polish Music Video Awards.

album “Blood Moon”:

https://open.spotify.com/album/2YtvPKGgllyOv1uN3t02Dn…

https://www.youtube.com/watch?v=P0SK0-wt9c0…

Ania Leon

to wokalistka, która przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. 24 czerwca 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki – “Łezki” promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” i “Przypadki”.

Ania Leon swoje pierwsze szlify zdobywała w Los Angeles – studiując Vocal Performance na Musicians Institute College of Contemporary Musi, którą ukończyła z wyróżnieniem.
Od momentu swojego debiutu zdążyła zachwycić publiczność festiwalu Open’er Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień, a także czytelników Vogue Polska czy K MAG..

BOKKA, Ania Leon – Apocalypse Afterparty (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=0rK8s2a37_8

Ania Leon – Przypadki (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=v8jE0jfqrtQ

Ania Leon na Spotify
https://open.spotify.com/artist/43QBxtuscxneLyKYYEFfEu

——————-

MIEJSCE
klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

DATA
24 marca 2023 – piątek

CZAS
18:00 otwarcie baru i drzwi
19:00 początek koncertu

BILETY:
69 zł – PULA PROMOCYJNA (wyprzedana!)
79 zł – PULA REGULARNA
89 zł – W DNIU KONCERTU

– stacjonarnie: Restauracja Cechowa, saloniki Empik
– online: Goingapp.pl, EmpikBilety.pl
https://goingapp.pl/…/bokka-ania-leon…/marzec-2023

wstęp tylko dla pełnoletnich.

WYDARZENIE WSPIERAJĄ

– Radio Akadera 87,7FM https://akadera.bialystok.pl/
– BialystokOnline.pl https://www.bialystokonline.pl/