Czesław Śpiewa Solo – koncert # 10 lat Zmiany Klimatu

24 KWIETNIA 2023 – niedziela – godz. 18:00
Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca na koncertowy szlak ze swoim solowym projektem wzbogaconym o materiał z dwóch ostatnich albumów.

W tym roku mija 10 lat naszych spotkań pod adresem Warszawska 6. Jednym z pierwszych (będąc precyzyjnym: drugim 😉 ) artystą którzy 10 lat temu wystąpili na naszej scenie, był właśnie Czesław Mozil wraz ze swoim zespołem, podczas w ramach trasy “Grać nie srać!”. Było to dla nas naprawdę ważne wydarzenie, przez które postanowiliśmy, że dobre koncerty to właśnie to co chcemy robić.


Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem.
Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku. Pierza to rewelacyjnie przyjęta przez krytykĻów muzycznych #Ideologiamozila, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.
Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe wydarzenie łączące muzyczny koncert ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.

___________________

MIEJSCE:
klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

DATA:
24.04.2023 – niedziela

CZAS:
18:00 – otwarcie klubu
19:00 – początek koncertu

BILETY:
75 zł- do 31 marca
90 zł – od 1 kwietnia
99 zł – w dniu koncertu
stacjonarnie: Cechowa, ul. Warszawska 6, BIałystok
online: KupBilecik.pl
www.kupbilecik.pl/imprezy/88870

Wstęp wyłącznie dla pełnoletnich

PATRONI:
Radio Akadera 87,7FM
BialystokOnline.pl