Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Back to black # dj Zielak

23 sierpnia 2019- 21:00

10zł

Tym razem bawimy się ciut melancholijniej niż zwykle. Punktem wyjścia niech będzie niedawna, 8-ma rocznica śmierci Amy Whinehouse. Tak więc usłyszycie więcej niż zwykle pięknych piosenek o złamanych sercach, problemach z alkoholem, narkotykami czy depresją, więcej niż zwykle miejsca poświęcimy także dla utworów artystów których już z nami nie ma. Będzie można wznosić toasty w stylu “bo to zła kobieta była!”, “kij mu w oko i kotwica w plecy!”, “niech im ziemia lekką będzie!”, czy “oby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!”.

Jednak nie róbmy z tego stypy, a imprezę ku poprawie nastrojów, pokrzepieniu serc i dania wycisku stopom na parkiecie!

Break Dj Zielak
Pochodzący ze stolicy Mazur jegomość, który na naszą Podlaską glebę przybył za sprawą miłości do pewnej niewiasty oraz w nadziei na dobre imprezy. Współzałożyciel najbardziej utytułowanej bboy-owej ekipy na Warmii i Mazurach – Knockout Gang oraz członek jednej z najlepszych ekip w Polsce – Sztewite Gang. Zamiłowanie do winyli i tańca towarzyszy mu nieustannie od 1999 roku. Za gramofonami od 2009 roku. Od tego czasu zagrał kilkaset imprez, koncertów, zawodów breakingowych i jamów w kraju jak i za granicą. Zielak wzbogacał swój warsztat w Europie, USA czy Japonii, gdzie grał mi.n takie wydarzenia jak Freestyle Session, World Bboy Classic czy jeden z najbardziej cenionych festiwali breakingowych w Polsce – Art Of Breaking.

Klimaty: soul, r&b, funk, disco, pop & classic stuff
____________________________________________

23.08.2019 (piątek)
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
23 sierpnia 2019
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map