Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

5.04 – COMA – trasa “Metal Ballads vol. I” – support: PolskaB

5 kwietnia 2018- 20:00 - 23:00

COMA zmienia Zmianę!
Wszyscy fani zespołu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że koncerty na żywo to zdecydowanie mocna strona zespołu, są energetyczne i widowiskowe, łączą w sobie elementy poezji, muzyki i teatru. Grająca od niespełna dwudziestu lat łódzka formacja zaprezentuje się w Zmianie Klimatu 5 kwietnia. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie atrakcji, gdyż każdy koncert grupy Piotra Roguckiego jest wyjątkowy.

Coma ma na swoim koncie wydanie pięciu polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni – “2005 YU55” ukazał się w październiku 2016. Grupa otrzymała wiele cenionych nagród przemysłu muzycznego, jak chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu w Węgorzewie (2004), statuetkę Fryderyka w kategorii “Album Roku – Rock” za płytę “Pierwsze wyjście z mroku”, Fryderyka w kategorii “Grupa Roku 2006”, a także nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka”. Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni Coma nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.

Lider formacji, Piotr Rogucki, poza aktywnością w zespole, prowadzi również solową działalność artystyczną. Artysta zagrał w spektaklach „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” czy „2007:Macbeth”. W latach 2014 – 2015 był także jurorem w czterech edycjach programu “Must Be the Music. Tylko muzyka”.

NOWY ALBUM ZESPOŁU COMA!

20.10 miała miejsce premiera krążka „Metal Ballads vol.1”. Nowy album zespołu COMA ukazuje się rok po eksperymentalnym i przełomowym w estetyce „2005 YU55” i będzie zawierał jedenaście piosenek utrzymanych w charakterze publicystyczno-erotycznym, z niewątpliwie mocnym, rockowym sznytem. Producent albumu Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy COMA, dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Będzie to pierwszy album od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem.

+++++++++++++++++

Support: Polska B
https://www.facebook.com/poland.bi/
https://www.youtube.com/user/PolskaBa
Skład:
MORIS – wokal, bas
XEP – gitara
SYLAS – perkusja
MIKI – gitara

__________________________________

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

5.04.2018 (czwartek)
godz. 19:00 – otwarcie klubu
godz. 20:00 – Polska B
godz. 20:30 – COMA

Bilety: BRAK

Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich

Szczegóły

Data:
5 kwietnia 2018
Godzina:
20:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map