Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

KUBA SIENKIEWICZ DUO

20 października- 18:00 - 21:00

89zł – 109zł

KUP BILET

20 października 2024 (niedziela)
klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
18:00 otwarcie klubu / 19:00 początek koncertu
bilety: 89/99/109zł
online na stage24.pl (platforma dolicza dodatkowe opłaty)/ kolekcjonerskie dostępne stacjonarnie w barze
wstęp 18+ / koncert stojący

*

Kuba Sienkiewicz – doktor nauk medycznych i artysta estradowy w jednym. To nie tylko lider i założyciel kultowych Elektrycznych Gitar, ale także najsłynniejszy w Polsce lekarz-piosenkarz, tekściarz i kompozytor. Autor wielu ponadczasowych hitów: m.in; Co ty tutaj robisz, Kiler, Koniec, Człowiek z liściem na głowie, Co powie Ryba, Jestem z miasta, Włosy, Wytrąciłaś mnie z równowagi. Komponuje muzykę i piosenki do filmów.
Jako praktykujący lekarz Kuba Sienkiewicz koncertuje z rzadka, ale za to jego występy pamięta się długo, m.in. z powodu specyficznego poczucia humoru artysty, cenionego również w światku kabaretowym.
Jest Adiunktem w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 1995 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w chorobie Parkinsona i innych zaburzeniach ruchowych. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society.

Na scenie wystąpi wspólnie z Łukaszem Dąbrowskim, znakomity akordeonista, pianista i aranżer. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego i Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Szczegóły

Data:
20 października
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
89zł – 109zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map