Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mogłaś moją być! # laptopjokey Lou Badgers

22 września 2018- 21:00

10zł

Jest bardzo bardzo, bardzo cicho, słońce rozpala nagie ciała,
Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele, leci,
Więc zróbmy prywatkę jakiej nie przeżył nikt!

Szeroki przelot po latach i klimatach w którym punktem wyjścia będą gitarowe riffy, perkusyjne solówki i pulsujące linie basowe. Ale nie skończy się tylko na nich! Zapraszamy wszystkich wychowanych na Lady Pankach, Stonsach, Nirvanach, Mannamach, Kultach, BeastieBojsach, Elvisach, RedHotsach, TheCleszach, SexPistolsach, Dżemach, Republikach, Myslovitzach, Depeszmodach, JuTu, Queenach, Piersiach (hehe), Kissach, GansEndRosesach, Skorpionsach, VanHajlenach, EjsiDisidach, Lombardach, IzabelachTrojanowskich, Organkach, Zalewskich, Myslovitzach, Bajmach, Urszulach, DePressach, Pidżamach Pornotych wszystkich rockowych i gitarowych kapelach, których wymienić nie sposób! Poczujecie się jak ryba w wodzie! Będzie po trochę przytulaszczych ballad, skocznego ska, funkowego rytmu, reggałowego bujania, punkrokowego chaosu, bluesowego bluesa, rock’n’rollowej energii, a przede wsystkich rockowych riffów! Bez zbędnego napinania się, na luzie i z uśmiechem!

Za muzyczną selekcję przy, przy której tańcząc będziecie dzierać podeszwy, a śpiewając – gardła, tego wieczoru odpowiedzialny będzie
laptopjokey Lou Badgers
Amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Wychowany na ekscentrycznym miksie „Listy Przebojów Programu Trzeciego” i „30 Ton – Lista, Lista Przebojów” dopełnionej znalezionymi u rodziców kasetami z Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers i bluesem, uzupełnionej o obecny wszędzie misz-maszem muzyki złej i jeszcze gorszej. Jego złożona i skomplikowana muzyczna wrażliwość, rozciąga się między Krzysztofem Krawczykiem, a Slayerem. Wiec spodziewać można się niespodziewanego.

I znowu wiosna wiosna wiosna wokół nas!
I znowu wiosną wiosną najlepiej tracę czas!
____________________________________________

22.09.2018 (sobota)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowaa!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
22 września 2018
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL