Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nocny Kochanek – O jeden koncert za daleko. Część II

15 października 2023- 18:00

79zł – 99zł
Nocny Kochanek w Białymstoku!
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online w cenach:
79 PLN przedsprzedaż od 07.07 do 31.08
89 PLN przedsprzedaż od 01.09 do dnia koncertu
99 PLN w dniu koncertu.
Trasa koncertowa “O JEDEN KONCERT ZA DALEKO – CZĘŚĆ 2” to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem “O Jeden Most Za Daleko”!
„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo
„O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
15 października 2023
Godzina:
18:00
Koszt:
79zł – 99zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-3/pazdziernik-2023

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map