Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRZECHERY + THE BOARS | koncert

17 lutego 2023- 18:00

20zł – 40zł
KONCERT: 17 lutego 2023 – piątek
bar i drzwi: 18:00
start koncertu: 19:00
MIEJSCE: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
CENY:
20zł – PULA PROMOCYJNA (Going + Empik)
30zł – PULA REGULARNA (Going + Empik + Cechowa)
40zł – w dniu wydarzenia
bilety do kupienia na www.Goingapp.pl oraz w Empikach i Restauracji Cechowa.
——————————–
Nowy rok to ogromny sukces podlaskiej sceny muzycznej. Przechery wraz z The Boars zwiedzają właśnie Stany Zjednoczone US&A a ich stadionowe koncerty wyprzedają się w ciągu kilku minut! James Hetfield, który wraz z zespołem Metallica supportuje oba zespoły powiedział: 
„To najlepsza trasa naszego życia! Żałuję, że nie wyglądamy tak jak chłopaki z The Boars i nie pachniemy tak jak ziomale z Przecher. Jeśli kiedyś powstanie regularna linia PKS California-Białystok, będziemy odwiedzać się co weekend. Hell Yeah”
Na szczęście chłopakom nie uderzyła do głowy sodówka i postanowili, że ostatni koncert na trasie nie odbędzie się w Carnegie Hall tylko w Zmianie Klimatu! Dlatego oddajcie dzieci pod opiekę dziadków, nakładajcie odświętne dresy i 17 lutego przybywajcie w progi najlepszego klubu muzycznego w Białymstoku. Będzie to koncert jakiego nigdy nie zapomnicie a na scenie wystąpią:
PRZECHERY:
To partyzancka formacja działająca w białostockim półświatku muzycznym. Za swój cel obrali autorski muzyczny wpierdol i zdziesionowanie serc i umysłów słuchających. Co prawda nie grają jazzu, ale kwaśne przeloty Coltrana z Interstellar Space nie są im obce! Wszędzie gdzie się pokazują sprawiają, że ludziom wybuchają szyje i wyłamują się kręgosłupy. Za nimi kilka koncertów m. in. w Stodole (tej w Dudkach) oraz finał przeglądu kapel “Rockowania”, w którym to bezapelacyjnie wymietli pod dywan muzyczną degrengoladę. Regulamin nie pozwalał wprawdzie na przyznanie wszystkich nagród jednej kapeli, dlatego zadowolili się „uśmiechem kierownika odciśniętym w betonie” a fanty przekazali pozostałym muzykom. Wysłali swoje demo na festiwal w Jarocinie i Jury wyłowiło ich z ponad setki kapel. Lecieli w „Nowym Świecie” „Radio Białystok” i „Akaderze”. Donald Trump zaprosił nas do białego domu, gdzie nauczyliśmy go grać „Whisky moja żono” na grzebieniu. Nasza Stawka to Psi Chuj + Vat, więc jest spora szansa, że spotkamy się w najbardziej garażowej knajpie w twoim mieście.
Tak o Przecherach piszą w Internetach: 
„Lekki zgrzyt, zaburzona melodyka, punkowo-rockowa energia i przekaz przykuwający uwagę od pierwszego słowa. Tak właśnie prezentuje się nowa propozycja szaleńców z zespołu Przechery. Panowie wiedzą jak zrobić zamieszanie, trzymając przy tym należyty poziom artystyczny. Słychać, że to, co robią sprawia im niewątpliwą frajdę i całość jest totalnie spójna z ich pomysłem na siebie. (…) Muzyka tworzy swego rodzaju formę, ale nie brak w niej spontaniczności, szczególnie w części, gdzie pojawiają się “rozpierduchowe” solówki. W takim graniu jest metoda, bo po przesłuchaniu tej propozycji możecie być pewni, że o Przecherach nie zapomnicie. (…) W tym przypadku kreatywność jest ich siłą. To nie jest żadne disco techno, przesłanie w stylu Paulo Cohelo, ani szum spokojnych fal. Tutaj jest po prostu ogień!” – Polska Płyta / Polska Muzyka

„Ciekawe kompozycje (…) muza przesiąknięta psychodelicznym rockiem, wprowadza słuchacza w ciemne strony marnego jestestwa z jakim przyszło nam się mierzyć dzisiaj . Nie nazywałbym tego partyzantką , raczej przebiciem z parszywych układów.” – Jerzy Dziedzic
„Kiedy w 94’tym “Czerwony” przegrał w Cannes z “Pulp Fiction” ostro się wkurwiłem. Przeszło mi dopiero gdy zobaczyłem teledysk Przecher.” – Krzysztof Kieślowski

“(…) Przechery to powiew świeżości w tym smutnym jak pusia mieście.” – Christian Paul
“Kluczowy towar eksportowy z Polski do Czech.” – Jara Cimrman
“Przechery to my.” – Przechery
PRZECHERY – PROKRASTYNACJA: https://youtu.be/FYrtU3ARt9s
ZESPÓŁ THE BOARS PISZĄ O SOBIE TAK:
Witamy, nazywamy się The Boars, jesteśmy czwórką przyjaciół, których wspólną pasją jest muzyka. Tomasz Kopecki (20 lat) – wokal/gitara rytmiczna, Wojciech Łabacz (20 lat) – gitara prowadząca, Sebastian Szyperek (21 lat) – gitara basowa, Bartosz Gajewicz (20 lat) – perkusja. Od najmłodszych lat się nią interesowaliśmy, aż w końcu przyszedł etap w naszym życiu, w którym bierne uczestniczenie jako słuchacze w tej najpiękniejszej dziedzinie świata przestało nam wystarczać – dlatego powstał ten zespół. Rodzaj muzyki, którą wykonujemy to głównie Rock, lecz niekiedy można usłyszeć w naszych utworach trochę popu oraz punka. Wraz z rozwojem zespołu zaczęły pojawiać się pierwsze większe sukcesy, między innymi: zajęcie pierwszego miejsca na największym podlaskim przeglądzie zespołów rockowych “ROCKOWANIA” oraz zajęcie drugiego miejsca w ogólnopolskim przeglądzie młodych zespół „Festiwal Garaże” w Szczecinie. Na ten moment możemy pochwalić się supportami takich zespołów jak: Lady Pank, Hunter, Kobranocka, Żurkowski oraz Kacperczyk. Jeden z naszych najbardziej prestiżowych koncertów odbył się w marcu w 2022 roku na scenie klubu Stodoła, gdzie mieliśmy przyjemność zagrać przed zespołem Organek.


The Boars – “Wakacyjny chili”: https://youtu.be/skUFTjdQhgI

The Boars – “Od nowa”: https://www.youtube.com/watch? v=nYjofU7dadI
The Boars – “Z gitarą na plażę”: https://www.youtube.com/watch? v=RaOr5IO4_Ma
Instagram: https://www.instagram.com/theboarsband
———————-

Szczegóły

Data:
17 lutego 2023
Godzina:
18:00
Koszt:
20zł – 40zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://goingapp.pl/wydarzenie/przechery-the-boars/luty-2023

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map