Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Should i stay or should i go? # DJ EsDwa

24 sierpnia 2019- 21:00

10zł

// Darling you got to let me know
// Should I stay or should I go?

W weekendowy wieczór duża część z nas staje przed zasadniczym, choć często niewypowiedzianym dylematem:
czy dzisiejszy wieczór spędzić na układaniu pasjansa z 3 zdekompletowanych talii kart, wymianie sznurówek w butach zimowych, myciu fug w łazience szczoteczką do zębów lub innej, równie fascynującej czynności, lub też wziąć swoją drugą połówkę, skrzyknąć znajomych i pójść na powolny obchód miasta celem terenowych badań socjologicznych na temat „kogo ciekawego dziś poznam”, przeprowadzenia analiz składowych trunków serwowanych w różnorakich lokalach uznaną w świecie nauki metodą Shcklanka-Üsta, czy uczestnictwa w spontanicznym odtańczeniu całego układu z „single ladies” godnym finałowego odcinku jukendensa z grupą nieznanych osób. Mimo wieloletnich dysput prowadzonych na łamach czasopism naukowych, eksperci na z całego świata nie są pewni jak rozsądnie uargumentować, że odpowiedź druga jest właściwa. My za to wiemy, że jej wybranie niesie za sobą zdecydowanie większe prawdopodobieństwo rozpoczęcia kolejnego dnia od słów „Wczoraj tańczyłem jak gepard!”, „Chyba przez przypadek zaprenumerowałem Strażnice.”, lub „Czyje jest to futro z norek na wieszaku w przedpokoju?”.

Z wszystkimi, którzy wybiorą drugą opcję (oraz nie tylko) widzimy się na zmianowym parkiecie razem z
didżejem EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru.

klimaty:
funk – funk’n’roll – funky disco – funk&pop – pop und rock – rock and roll – soul – rnb – mashup’s (i oczywiście nie tylko!)

____________________________________________

24.08.2019 (sobota)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

Na przedwieczorne zakąski i przekąski zaprasza oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa – Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
24 sierpnia 2019
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map