Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tapas Music Festival – Tymański/Ciechowski

3 października 2019- 20:00

10zł – 20zł

Tapas Music Festival to pierwsze ogólnopolskie całoroczne wydarzenie kulinarno-muzyczne. Skąd to połączenie? To przecież uczta muzyczna, jak i kulinarna pobudza nasze zmysły najmocniej. Tapas Music Festival to wieczór podczas którego, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne, restauratorzy serwują swoją autorską wersję Tapas. Doznania muzyczne zapewnią koncerty znakomitych polskich muzyków.

Tymański/Ciechowski
Koncert pod hasłem TYMAN SKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty.
TYMAŃSKI/CIECHOWSKI nie jest kolejnym koncertem pod hasłem “tribute to”. To bardziej sentymentalna podróż do źródeł dawnej, młodzieńczej fascynacji. Losy Tymańskiego i Ciechowskiego przecinały się kilkakrotnie, choć za życia tego drugiego nie doszło miedzy nimi do współpracy. W latach 2014-2015 Tymański był natomiast frontmanem zespołu Nowe Sytuacje, złożonego m. in. z byłych muzyków legendarnej Republiki. Jako “dziecko Republiki” jest tez bardzo często i chętnie zapraszany przez organizatorów corocznego koncertu pamięci Ciechowskiego, organizowanego przez toruński klub Od Nowa.

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
3.10.2019 (czwartek),
drzwi 19:00
start 20:00

Bilety
10zł – I pula – dostępne do 10 września
15zł – II pula – dostępne do 25 września
20zł – III pula – dostępna do wyczerpania

Przedsprzedaż stacjonarna: Cechowa (od 31.08)
Przesdprzedaż online: www.Going.pl https://goingapp.pl/evt/2146487

Szczegóły

Data:
3 października 2019
Godzina:
20:00
Koszt:
10zł – 20zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map