Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute to Dyskoteka Szkolna / zakończenie roku # wstęp wolny

26 czerwca 2020- 21:00

Free

To już jest koniec, nie ma już nic
Jesteśmy wolni, możemy iść
Ile dałbym by zapomnieć Cię
Wszystkie chwile złe, które są na nie

S01 Szkoły z telewizją nareszcie dobiega końca. Można też w końcu odłączyć kamerki od laptopów i przestać pilnować domowników, żeby nie chodzili w samych gaciach po domu. Maturalne maseczki też zaraz wylądują w butonierkach marynarek. Nastąpi uroczyste palenie kartkówek oraz okres hibernacji dla zapomnianych kanapek w tornistrach.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują odreagować ten rok szkolny, na podsiadówkową dezynfekcję do upadłego przy szkolno-dyskotekowych perełkach lat 90-tych i 2000-nych!

Tym razem NA SPOKOJNIE, z zachowaniem dystansu i bez nadmiernych hulanek będziemy celebrować zakończenie sukcesem (tegorocznych katuszy), liczyć czerwone paski na świadectwie (lub pośladkach) i kitrać się na szluga za szkołą, żeby facetka nie zobaczyła.

Uroczysta Akademia jak zwykle odbędzie się w sali od środowiska (napoje serwuje kółko barmańskie Zmiana Klimatu)

************************************************
Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na muzyczne pojedynki:
Kolorowe Sny vs Kolorowy Wiatr,
Britney vs Mandaryna,
Backstreet Boys vs Just 5
Ricky Martin vs Norbi
Eminem vs Jeden Osiem L
i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
************************************************

WSTĘP WOLNY
26.06.2020 (piątek)
start 21:00

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_____________________________________________

Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje

Szczegóły

Data:
26 czerwca 2020
Godzina:
21:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map