Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyspy Kawaleryjskie! / Kicz-Party & impreza przebierana

20 października 2018- 21:00

10zł – 15zł

Bazarek przy Kawaleryjskiej, wraz z Madro i Jurowiecką (ale tą prawdziwą, gdzie można było kupić prawie-oryginały światowych marek odzieżowych) stanowiły wielką trójkę “domów” “mody” Białegostoku, które przez lata kształtowały gust Podlasianek i Podlasian względem tego jak ze stylem się ubierać. Od tamtego czasu trochę się pozmieniało. Teraz mamy blogi modowe, szafiarki na jutube, Cosmopolitan, Top Model i Teletydzień. Ale cały ten zachodni konsumpcjonizm nie zabił naszego słowiańskiego wyczucia, dzięki któremu wiemy, że skarpety, sandały i rybacka kamizelka to szczyt wygody i komfortu, że największe wrażenie na chłopakach wywrze tylko wściekle różowa szminka, tleniony tapir i idealnie odrysowana brewka (najlepiej użyć do tego szklanki), a na zabawę najlepiej sprawdza się zestaw który jednocześnie jest wygodny i elegancki (czyli spodnie od garnituru i najeczki) + złoty łańcuch. Dla podtrzymania tej ekstradycji (to taka tradycja która jest ekstra) organizujemy przebieraną imprezę podczas której będziecie mogli UWOLNIĆ SWOJE PRAWDZIWE JA! (jakby przypałowe ono nie było 😉 ).

Trochę inspirujących hasztagów:
#TribaleNadTyłkiem #SandałyOrazSkarpety #Kroksy #BiałeSkarpetyDoMokasynów #RóżowaPanterka #Mandaryna #SlavStyle #LosMadro #WyspyKawaleryjskie #JurowieckaSquare #Fatałaszek #TaniArmani #Aldidos #Kubota #ZłoteŁańcuchy #CzapkaWpierdolka #TrzyPaski #FaszynSzoł #NalepkaPionieraNaTylnejSzybiePoloneza #Golf2 #PrześwitująceStringiPrzezLeginsy #TapirowaneFryzury #TlenioneWłosy #DresSpokoJest

inspiracje:
Jaram się wydziaranymi dresami
faszyn from raszyn
Fashion Man – oficjalniejszy fanpage

KLIMATY: pop, hip hop, r&b, soul, dance, rock, przytulańce, retro, all time greatest hits vol.1-99; Spice Girls, Danzel, Lambada, Madonna, Just5, Mandaryna, Michał Wiśniewski, dużo dobrej muzyki połączonej z balansowanie na cienkiej granicy kiczu i badziewia (która pewnie według niektórych będzie przekraczana wielokrotnie)

*****************************************************************************
Za sterami tej kiczo-wiocho-obciachowej łajby usiądzie:

Lou Badgers
któremu nie straszna ani Gosia Andrzejewicz, ani Stachurski, a tym bardziej żadne kokodżambo!
____________________________________________

20.10.2018 (sobota)
Start: około 21:00
WSTĘP:
10zł – stylizacja w kawaleryjskim stajlu
15zł – leniuszki i zapominalscy bez stosownej stylówy
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
20 października 2018
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł – 15zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map