Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żar Tropików # Dj Ortiz

24 września 2022- 23:30 - 05:00

20zł

Niestety lato już się skończyło! Słoneczko nie świeci już do późna i nie wstaje skoro świt. Rowery wstawiamy do garaży i piwnic. Przyszedł czas gdy z nostalgią myślimy o dojlidzkiej riwierze i nawet trochę tęsknimy za komarami.  Przysmażona skóra już nam nie doskwiera, a o udar słoneczny nie trzeba specjalnie się martwić. W takich chwilach ważne aby wybrać się w miejsce gdzie dalej jest gorąca atmosfera. Żar tropików atakuje Zmianę Klimatu, gdzie kobiety piękne a drinki z palemką. Polecą wszystkie wakacyjne hity a na parkiecie będzie amok i szał. I właśnie dlatego bierzcie ręczniki, klapki, okulary przeciwsłoneczne i kwieciste koszule. Pomimo włączonej klimy w Zmianie Klimatu będzie gorąco! szykujcie się na Żar Tropików!

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie tego wieczoru zagra dla was:

Dj Ortiz:
pasjonat płyt winylowych, skreczu i turntablizmu. Party rocker pełną gębą, całym sercem i niespełna rozumem! Gra tak jakby jutra miało nie być i nie przestaje śpiewać. Jedna z jego rąk jest sztuczna, co nie zmienia faktu, że jego techniki i tricki na gramofonowych płytach są w muzycznym świecie porównywane do wyczynów Tonego Hawka na deskorolce. Ponieważ zna wszystkich światowych celebrytów, ma sporo do powiedzenia. Uczył palić papierosy Madonnę, dobierał rękawice O. J. Simpsonowi, ubierał się u Prady i wymieniał wkład w długopisie Wałęsy.

Klimaty: hity starsze, hity nowsze, wszystkie znane i lubiane.

Wszystkim tym którym przed imprezą kiszki zagrają marsza, zaprosimy piętro niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 24.09.2022 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: ok. 23:30 (po koncercie)
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map