KIM NOWAK – koncert

1 grudnia 2023 – piątek

Po 11 od pierwszego albumu “Wilk” bracia Emade i Fisza Waglewskich wraz z Michałem Sobolewskim wracają z nowym albumem pt. “MY”.

KIM NOWAK POWRACA Z TRZECIA PŁYTĄ!

„My” – to trzeci studyjny album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na październik 2023.

KIM NOWAK zespół garaż-rockowy założony w 2009 roku przez Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich powraca 11 lat po premierze albumu „Wilk”. Do składu dołączył Staszek Wróbel grający na gitarze basowej. Spontaniczna reaktywacja KIM NOWAK jest wynikiem tęsknoty za tym, co w rockowym graniu najważniejsze: energetycznym, bezpretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „My”, który daje fanom przedsmak tego, co będą mogli usłyszeć w najnowszej odsłonie projektu KIM NOWAK pod tym samym tytułem. Trzecia płyta to wycieczka w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej. Niezmienne najbardziej rozpoznawalnym elementem, nadającym całości materiału wyjątkowej głębi, pozostają teksty Fisza jaki i niebanalna, charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego.

DATA: 01.12.2023
LOKALIZACJA: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6
DRZWI: 18:00
START: 19:00

BILETY: od 99 PLN
https://sklep.ebilet.pl/232498330763001906
Cała trasa: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/kim-nowak

Promotor – LIVE
live@live.com.pl