Kolacja z Czesławem Mozilem – 27.06 / 2 razy! / 18:00 i 21:00

Kiedy na scenie pojawi się ON, każda kolacja zmienia się w taką, podczas której wszystko się może zdarzyć! Muzyczny Stand-up Czesława Mozila – jedengo z najpopularniejszych współczesnych artystów – to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

Podczas kolacji wspólnie z Cechową zaserwujemy “Chilli Con Carne” wg przepisu Czesława (które jest jego popisowym daniem!)
_________________________

I TERMIN
27 czerwca 2020 (sobota)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

17:30 – otwarcie sali dla publiczności
18:00 – początek wydarzenia

Bilety: 50zł
– stacjonarnie: Restauracja Cechowa, ul. Warszawska 6 Białystok
www.cechowa.com.pl
– online: za pośrednictwem platformy Going
www,goingapp.pl/Czesław_Mozil_w_Zmianie_Klimatu_I_termin
(miejsca siedzące, nienumerowane)

_________________________

II TERMIN
27 czerwca 2020 (sobota)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

20:30 – otwarcie sali dla publiczności
21:00 – początek wydarzenia

Bilety: 50zł
– stacjonarnie: Restauracja Cechowa, ul. Warszawska6, Białystok
www.cechowa.com.pl
– online: na Going.
www.goingapp.pl/Czesław_Mozil_w_Zmianie_Klimatu_II_termin
(miejsca siedzące, nienumerowane)

_________________________

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz spełnić wymogi GISu – będą to bardzo kameralne spotkania, dla maksymalnie 60 osób siedzących przy stolikach.