LUŹNE GRANIE

6 czerwca 2024, czwartek

Luźne Granie i Zmiana Klimatu zapraszają na akustyczno-imprezowe przetestowanie naszej nowej Małej Sceny!

Daleko nie będziecie musieli jej szukać! Jest bezpośrednio połączona z klubem, a w jej odnalezieniu pomaga to że dzieli ją od chodnika jeden stopień oraz fakt, że łatwo zajrzeć do niej przez witryny które są wysokości całego piętra 😉

LUŹNE GRANIE to wyjątkowe spotkanie muzyczne, które nie do końca przypomina tradycyjny koncert. Radosne i energetyczne występy sprawiają, że wspólnie bawimy się przy znanych coverach polskich i zagranicznych wykonawców. W repertuarze znajdują się utwory takich artystów jak Mannam, Dżem, Myslovitz, Organek, Elektryczne Gitary, De Mono, Golden Life, T.Love, Kazik czy Lady Pank (a to tylko wycinek tego co można usłyszeć!)

LUŹNE GRANIE to projekt dwójki niezwykle pogodnych i energicznych dżentelmenów, a jednocześnie świetnych muzyków – Harego oraz Radka.

Hary jest odpowiedzialny za wokal oraz gitarę elektryczną i akustyczną. Jego głos jest na tyle dobry, że naprawdę przyjemnie go słuchać, ale jednocześnie ma coś w sobie, co sprawia, że chce nam się razem z nim śpiewać. To wspaniałe poczucie wspólnotowości i radości sprawia, że publiczność czuje się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
Radek z kolei oprócz wokalu i gitary akustycznej, gra również na stompboxie oraz tamburynie. Jest to człowiek, którego każda kończyna żyje swoim własnym życiem. Jego umiejętność gry na gitarze, jednocześnie rytmiczne stukanie nogami po instrumentach perkusyjnych i śpiewanie, sprawiają, że można odnieść wrażenie, jakby jednocześnie stepował, strzelał z pistoletu i nucił sobie „Cichą noc”. Jego niezwykłe umiejętności artystyczne dodają nie tylko energii, ale również humoru i świeżości całemu występowi.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086621292996
INSTA: https://www.instagram.com/luzne.granie
TIKTOK: https://www.tiktok.com/@luznegranie29
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@luznegranie29

🌍 miejsce: mała scena klubu Zmiana Klimatu
📍 ul. Warszawska 6
📆 Data: 6 czerwca (czwartek)
🕑 Otwarcie drzwi: 18:00
🕑 Start wydarzenia: 19:00

Bilety:
💵 30 zł – przedsprzedaż (sprzedaż stacjonarną prowadzimy w godzinach funkcjonowania klubu)
💵 40 zł – w dniu wydarzenia

Rezerwacje stolików: 506 686 986

WAŻNE:
Jeśli wybierasz się w kilka osób ZAREZERWUJ STOLIK, gdyż zakup biletu nie gwarantuje, że usiądziecie ze znajomymi razem.