Antoni Syrek-Dąbrowski – „O tym nie rozmawiamy”
Czołem ! Zapraszamy na wieczór komedii i konsternacji z Antonim Syrek-Dąbrowskim. „O tym nie rozmawiamy” opowiada o tym, co siedzi w głowie, kiedy myślimy, że nikt nie słucha. Będzie trochę niezręcznie, trochę głupio i bardzo ludzko. Wieczór raczej dla widzów dorosłych, którzy rozumieją, że czasem jedyną sensowną reakcją jest śmiech. Support, nieoczywisty, Kuba Wilczek. * Wydarzenie dla dorosłych!!! * Brak zgody na nagrywanie audio/video. * Osoby, które będą przeszkadzać 26 marca 2025 (czwartek)
Klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
18:00 otwarcie klubu / 19:00 start


