Vito Bambino – Pracownia | koncert WYPRZEDANY

10 LISTOPADA 2023 – PIĄTEK
Vito Bambino wyruszy w trasę koncertową by promować najnowszy album. która obejmie 17 polskich miast w tym i Białystok!

Vito Bambino – Pracownia
10 listopada 2023 roku, piątek, godz. 20.00
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

WSZYSTKIE BILETY NA KONCERT ZOSTAŁY WYPRZEDANE.
Zapraszamy nasze inne koncerty.
89 zł (I pula), 109 zł (II pula), 129 zł (III pula). Wszystkie miejsca są stojące. Bilety dostępne na: www.eventim.pl/pracownia-trasa.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Vito Bambino wyruszy w klubową trasę koncertową, która obejmie 17 polskich miast, by promować najnowszy studyjny album. Jesienią utworów z ukazującej się w kwietniu płyty Pracownia będzie można posłuchać na żywo m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Katowicach, Zielonej Górze i we Wrocławiu. Bilety w cenie od 89 zł trafią do ogólnej sprzedaży 1 marca o godz. 12.00 na www.eventim.pl/pracownia-trasa.

28 kwietnia ukaże się drugi solowy album lidera zespołu Bitamina w wydawany w Def Jam Recordings Polska. Płytę Pracownia zapowiada m.in. singiel Etna, który ma już ponad 1,5 miliona odtworzeń w serwisie Spotify, a teledysk obejrzano ponad milion razy. Fani będą mogli posłuchać materiału z płyty na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej, która dotrze do 17 polskich miast. Na nowym albumie jako bonus track specjalnej edycji, której przedsprzedaż właśnie ruszyła, znajdzie się również skomponowana na potrzeby filmu Filip (reż. Michał Kwieciński) piosenka Podpalmy to. Utwór powstał we współpracy z producentem Olkiem Świerkotem.

Ogłoszenie dat październikowo-listopadowej trasy koncertowej zbiega się w czasie ze startem przedsprzedaży albumu Pracownia. Osoby, które zamówią płytę w dniach od 23 do 28 lutego, otrzymają kod zniżkowy upoważniający do zakupu biletów na trasę Pracownia już 28 lutego od godz. 12.00 przez www.eventim.pl/pracownia-trasa. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 1 marca w południe.

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo, będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie.

Harmonogram koncertów:

19 października – Warszawa, Progresja

20 października – Łódź, Teatr Club

21 października – Poznań, Tama

22 października – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

26 października – Gdańsk, Parlament

27 października – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

28 października – Włocławek, Centrum Kultury „Browar B.”

9 listopada – Olsztyn, CEiIK

10 listopada – Białystok, Zmiana Klimatu (koncert 18+)

11 listopada – Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt

12 listopada – Rzeszów, Klub Pod Palmą

17 listopada – Katowice, P23

19 listopada – Kraków, Forty Kleparz

23 listopada – Szczecin/Przecław – GOKSiR

24 listopada – Zielona Góra, Kawon

25 listopada – Wałbrzych, Stara Kopalnia

26 listopada – Wrocław, Zaklęte Rewiry

Organizatorem koncertów jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl.