“Warstwy podskórne” spotkanie autorskie z Marcinem Silwanowem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marcinem Silwanowem autorem kryminału “Warstwy podskórne”.

🔸 18 października (wtorek) g. 18:30

🔸 Zmiana Klimatu
ul. Warszawska 6
15-063 Białystok

🔸 Wstęp wolny.

W czasie wydarzenia będzie można kupić książkę “Warstwy podskórne” w promocyjnej cenie.

Więcej o książce 👉 https://www.czarnaowca.pl/…/warstwy-podskorne,p1394518921

Marcin Silwanow ur. 1980 r., z urodzenia, wyboru i zamiłowania białostoczanin, pasjonat historii miasta. Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku. Od ośmiu lat prywatny detektyw, specjalizujący się ostatnio w detektywistyce genealogicznej. Miłośnik zespołu Kult, książek Johna Steinbecka i Aleksandry Marininy oraz gór wysokich – z których świadomie zrezygnował.

———————
📚 “Warstwy podskórne”

Stare grzechy lubią odzywać się nieproszone…

Prywatny detektyw Piotr Rajski jest nieco znudzony swoją pracą. Zamiast jak w amerykańskich filmach śledzić prawdziwych kryminalistów, zajmuje się tropieniem niewiernych małżonków. Kolejne zlecenie, które otrzymuje od znanego białostockiego biznesmena, zdaje się nie przynosić nic nowego. Co prawda będzie wymagało od Rajskiego przejrzenia zakurzonych archiwów i odświeżenia kilku znajomości, ale czy szukanie dawnego właściciela działki, na której postawiono galerię handlową, może wzbudzić w nieco zobojętniałym detektywie upragnione emocje?

Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia jego biuro odwiedza tajemnicza i bardzo atrakcyjna klientka, która pragnie poznać przeszłość narzeczonego. Ale chyba nie tylko…

Te dwie sprawy długo nie pozwolą Rajskiemu spać spokojnie…