Wojtek Pilichowski Band – zaduszki basowe / koncert

3 listopada 2023 – piątek

Basowe zaduszki z Wojtkiem Pilichowskim i jego zespołem! Gratka dla miłośników gitary basowej oraz jazz-rockowego popisywania się wirtuozerią opanowania instrumentów.

Wojtek Pilichowski Band – basowe zaduszki w Zmianie Klimatu!

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków, którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne i pełne emocji występy. Ich muzyka to połączenie jazzu, rocka i funku, które tworzą zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje nie tylko muzykę, ale także swoją charakterystyczną estetykę i wyjątkowy styl scenicznego wyrazu. To zespół, który potrafi przekuć swoją pasję i umiejętności w niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich słuchaczy. Bez wątpienia, Wojtek Pilichowski Band to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych formacji na polskiej scenie jazzowej.

Dodatkowo, dla wszystkich fanów zespołu Wojtek Pilichowski Band, mamy świetną wiadomość! W sierpniu tego roku, odbędzie się premiera ich najnowszej płyty zatytułowanej “Conjunction”. To już kolejny album w dyskografii Wojtka, który z pewnością zachwyci miłośników fusion i jazz-rocka. Na płycie znajdziemy utwory, które pokazują wielowymiarowe umiejętności muzyków i ich niezwykłe wyczucie muzycznej formy. To będzie prawdziwe święto dla fanów zespołu, którzy będą mogli poczuć magię muzyki na żywo i usłyszeć na żywo najnowsze kompozycje z płyty “Conjunction”. Bez wątpienia, to będzie wyjątkowy wieczór dla wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć niesamowitej energii, którą emanuje zespół Wojtek Pilichowski Band.

Kwartet w składzie:

Wojtek Pilichowski – bass
Dawid Trawicki – gitara
Mateusz Krok – perkusja
Bartosz Pokrywka – instrumenty klawiszowe

https://www.facebook.com/Wojtek.Pilichowski
https://www.instagram.com/wojtekpilichowski
https://www.youtube.com/WojtekPilichowski
https://www.wokamuse.com/wojtekpilichowski
https://open.spotify.com/artist/4hVUP1qT3yMGXvGhBaXmId…

———————————-

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

DATA:
3 listopada 2023, piątek

PLAN DNIA:
18:00 – otwarcie klubu
19:00 – start koncertu

MIEJSCE:
klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

BILETY:
69zł – 1 PULA
79zł – 2 PULA
89zł – W DNIU WYDARZENIA

– online: biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/…/wojtek-pilichowski-band…/

– stacjonarnie: w Restauracji CECHOWA, ul. Warszawska 6, Białystok www.cechowa.com.pl

Wstęp na wydarzenie wyłącznie dla osób które w dniu koncertu mają ukończone 18 lat.