Zapraszamy serdecznie w progi Zmiany Klimatu na spotkanie autorskie z Panem Andrzejem Mellerem.

“Pakuję plecak z myślą, że opuszczam Warszawę na dwa maksimum trzy miesiące. Nie uwierzyłbym gdyby ktoś starał się mnie przekonać, że trzy lata później nadal będę poza domem na dodatek na północy Sumatry….”

Tak rozpoczyna się książka Andrzeja Mellera “Miraż. Trzy lata w Azji” na promocje, której zapraszamy do Zmiany Klimatu.
Akcja książki rozpoczyna się Kaukazie tuż przed wybuchem wojny w Gruzji latem 2008 roku. Autor opowie o swojej pracy w czasie konfliktów zbrojnych, a także o podróżach po Azji.

Andrzej Meller, ur. w 1976 w Warszawie. Z wykształcenia antropolog kultury. Reporter, korespondent wojenny, pisarz. Wiele lat spędził w Azji skąd pisał reportaże dla polskich mediów. Pracował między innymi w czasie konfliktów zbrojnych w Gruzji, na Sri Lance, w Afganistanie i Libii.  Był gospodarzem programu „Prepersi gotowi na wszystko” na Fokus TV.

Owocem podróży reporterskich są książki: „Miraż. Trzy lata w Azji”, „Zenga, zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki” o wojnie domowej w Libii i „Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie”. W maju 2022 roku w wydawnictwie ZNAK wychodzi jego nowa książka napisana wspólnie z żoną pt. „Kamperem do Kabulu”.

Istnieje możliwość, że po spotkaniu zaatakuje was mały głód, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami, wypić piwo, uraczyć się przystawką a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 19.03.2022 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start spotkania: 18:00
🚪 Otwarcie Drzwi: 17:30
💰 Bilety online: https://tiny.pl/947qc
🎸 Przedsprzedaż stacjonarna: 20 zł
📅 W dniu spotkania: 30 zł