HUNTER + Lark / trasa WIOSNA 2024

5 kwietnia 2024, piątek

Koncert promujący nowy materiał zespołu! Będzie mocno, głośno i energetycznie!

Zawsze staraliśmy się robić tak, żeby nasze trasy odzwierciedlały w jakiś sposób rzeczywistość w której żyjemy. Tak, żeby oprócz oczywiście zabawy, można było przy okazji zwrócić uwagę na rzeczy naszym zdaniem jej wymagające. A przy okazji wyrzucić z siebie frustrację i stres, które powodują. I dotyczyło to zarówno doboru utworów, jak i czasem scenografii, a na tytule kończąc. I skoro już jesteśmy przy tytule to pozwólcie, że ogłosimy go nieco później. Idą zmiany i może za kilka miesięcy jeszcze bardziej podkreśli to, co chcemy przekazać. Ale niezależnie od tego walka trwa. I o ile w kwestii naszej wojny polsko-polskiej powiało nieco optymizmem i szansą na pojednanie to na świecie powstają kolejne konflikty. Zmienią się więc także i utwory na trasie. W tej chwili pracujemy nad tym, żeby zagrać Wam także w końcu coś nowego. I mamy nadzieję, że zrobimy to w obu wersjach – akustycznej i elektrycznej. Ale sięgniemy także do utworów dawno niegranych. Mamy nadzieję, że ich dobór przypadnie Wam do gustu. Bardzo się cieszymy na samą myśl o tej wiośnie bo i tak, koniec końców, najważniejsze w tym wszystkim jest to, żebyśmy znowu się spotkali, zatańczyli, powrzeszczeli i wspólnie odstresowali. Szczegóły będziemy z czasem podawać. Naszych Gości systematycznie ujawniać.
A póki co czekamy z niecierpliwością i oczywiście Wszystkich SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

www.huntersoulmetal.pl
www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu
www.youtube.com/huntersoulmetal
www.instagram.com/hunterbandpoland

LARK to polski zespół heavy rockowy, który powstał w 2019 roku. 12 września 2023 nakładem Sliptrick Records zespół wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Antarctica”.

Otwarcie Bram: 18:00
Lark: 19:00
Hunter: 20:00

Bilety:
I PULA – 79zł
II PULA – 89zł
III PULA – 99zł (w dniu koncertu)
Dostępne online na Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/bilety/hunter-bialystok-22522/
Bilety kolekcjonerskie do kupienia stacjonarnie w kasie biletowej Zmiany Klimatu w każdy piątek i sobotę od godziny 16:00

Wstęp wyłącznie dla osób które w dniu wydarzenia posiadają ukończone 18 lat.