Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15.06 – SPACEBOY / Mgr Inż Dj Malczyk / 20 lat Elvisa i Maria!

15 czerwca 2018- 22:00

15zł – 20zł

Panie i Panowie! Zapraszamy Was na znakomity wieczór pełen samymi znakomitościami! Na żywo zagra SPACEBOY z którym odlecimy w kosmos za sprawą ich międzygalaktycznej analogowej elektroniki, na parkiet ku tańcom skłoni nas za sprawą swojej zdrowej dawki muzycznej selekcji Mgr Inż Dj Malczyk. A wszystko to (oraz jeszcze więcej) będzie się działo i trwało pod pretekstem nie lada! Otóż nasi druhowie drużynowi: Szanowna Pani kierowniczka ELVIS i szef związków zawodowych MARIO, obchodzą w czerwcu okrągły jubileusz – wspólnie przepracowali ze sobą 20 lat! (znaczy każdy ma po 10 z drugim, no ale to się przecież sumuje!). Tak więc aż do rana będziemy tańczyć, tańczyć, TAŃCZYĆ!

SPACEBOY – elektroniczny kwartet analogowy, tanecznie balansujący po motywach „Podróży Pana Kleksa”. Poruszająca zmysły i ciało, zabawna podróż w świat baśni dla dorosłych w formie „elektro audiobooka” na żywo… Zespół na swojej pierwszej trasie koncertowej, rozgrzewał publiczność m.in. przed twórcą muzyki do filmu MATRIX – zespołem Juno Reactor (USA) – festiwal Yaga Gathering. Kolektyw bazuje na dźwiękach analogowych syntezatorów, gitarze przepuszczonej przez taśmowe echo, etnicznych instrumentach, dźwiękowych pejzażach i pozaziemskim wokalu. Ze spotkania czwórki kosmonautów powstało coś, co sami określają, jako “future-retro/etno-elektro”. Spotkali się oni (nie)przypadkowo by wspólnie eksplorować wszechświat, poszerzać świadomość i odkrywać nieznane dotąd muzyczne tereny…

https://www.facebook.com/spaceboypl/
https://www.youtube.com/watch?v=DlA5zjqpW8s
https://www.youtube.com/watch?v=aM4ZYdKYrsM
https://www.youtube.com/watch?v=5C3hz-xtYJA

MGR INŻ DJ MALCZYK – dorastał z jednym uchem przyklejonym do głośników Kasprzaka z punkowymi taśmami. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych dostał pierwszą rapową kasetę, która wskazała mu muzyczną drogę, którą obrał. Choć nigdy nie ograniczał się tylko do jednego rodzaju muzyki, zafascynowany został skreczem, brzmieniem saksofonu i wszystkim co brzmi ”dobrze”. Miłośnik gramofonów i kolekcjoner winyli. Jego sety to mieszanka styli począwszy od rapu, funku, rnb, starego dobrego disko, popu czy kobiecego soulu. Od rockowych bębnów i mocnych gitar po breakbeat, tudzież funky&house.

_________________________________________________________________

15.06.2018 (piątek)
Start imprezy 21:00
wstęp – 15pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_________________________________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

_________________________________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o jedno piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!
_________________________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
15 czerwca 2018
Godzina:
22:00
Koszt:
15zł – 20zł
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL