Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

17.05 – Budyń + Pikula / koncert w Cechowej

17 maja 2019- 20:00

20zł – 30zł

Jacek “Budyń” Szymkiewicz z Sebastianem Pikulą, znają się jak łyse konie i często pojawiali się na jednej scenie przy okazji różnych koncertów. Ostatnimi czasy zaczęli grać ze sobą coraz częściej, a że grało im się dobrze, postanowili połączyć siły w nowym projekcie. Autorskie teksty Budynia (plus jeden cover) jego niesamowita ekspresja sceniczna, kontakt z publicznością oraz wirtuozerska gra Pikuli (instrumentalista płodny, bo potrafi zagrać na gitarze, skrzypcach, trąbce, pianinie i wielu innych na raz!) stanowią doskonałe połączenie niczym Sergia Leone z Enniem Moricone, ginu z tonikiem czy Andrzeja Dudy z memami!

Wieczór w Cechowej to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, narodziny legendy, bowiem chłopacy w tym składzie grają dopiero czwarty koncert w Polsce, na podlaskiej ziemi, zagrają po raz pierwszy.

Kilka słów o muzykach:

Jacek Szymkiewicz przezywany Budyniem urodził się w rodzinie wojskowej (oboje rodzice pracowali całe życie w wojsku) w 1974r. Od dziecka przyciągały go przedmioty wydające dźwięki z których można konstruować melodię lub rytm. Zrobiło mu się od tego całe życie z pisaniem muzyki i tekstów i wykonywanie tego na scenie dla publiczności. Grał/gra w kilku zespołach. Pisał/pisze dla kilku artystów. Lubi to.

Sebastian Pikula to multiinstrumentalista urodzony w Lubartowie. Swą przygodę z muzyką rozpoczął w wieku lat sześciu kiedy to podczas rodzinnej wigilii zaprezentował kilka kolęd na radzieckim akordeonie. Współpracował z Jerzym Słomą Słomińskim i Jackiem Kleyffem. Chwilę później współtworzył zespół Miąższ z którym przemierza kraj wzdłuż i wrzesz. Tworzy i komponuję muzykę do filmu i produkcji filmowych. Obecnie zajmuje się badaniem i graniem, skrzypcowej muzyki tradycyjnej.

___________________________________________

17.05.2019 (piątek)
Cechowa, ul. Jary Cimrmana 1
lub dla korzystających z map googla:
ul. Warszawska 6, Białystok
otwieramy drzwi: 19:00
start koncertu: 20:00

Godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Pamiętajcie jednak, że zawsze staramy się zacząć punktualnie!

Bilety:

Bezpłatny wstęp na koncert z Zaproszeniem, a bez zaproszenia:

PRZEDSPRZEDAŻ: 20 ZŁ
W DNIU KONCERTU: 30 ZŁ

__________________________________

Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich.
__________________________________

Przed koncertem zapraszamy do Cechowej celem konsumpcji pysznego jedzenie i napojów wyskokowych!
www.cechowa.com.pl

Details

Date:
17 maja 2019
Time:
20:00
Cost:
20zł – 30zł
Event Category:

Organizer

Cechowa
Phone
857 222 916
Email
biuro@cechowa.com.pl
View Organizer Website

Venue

Cechowa
ul. Warszawska 6
BIałystok, Podlasie 15-063 Polska
+ Google Map
View Venue Website