Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kathia

10 listopada 2020- 09:49

Niestety z wiadomych przyczyn musimy koncert odwołać. Oczywiście w miarę uzdrawiania świata, będziemy umawiać nową datę 🙂 Trzymajcie się zdrowo!
Kathia
To 18-letnia songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda wokalistka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Jak na swój wiek komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.
Kathia jest przed wydawniczym debiutem. 22 sierpnia 2020 roku (nakładem Borówka Music) światło dzienne ujrzała jej EP „Town” z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet!Tak media pisały o tym małym wydawnictwie:- Proszę obserwować Kathię. Duży talent – portal Onet Pl.- Jak na polski debiut EP „Town” jest pełna zaskoczeń. Debiutancka długogrająca płyta Kathi planowana jest na 2021 rok. Jest na co czekać! – portal “Wybieram Kulturę”.- Dobre, autorskie kompozycje, przyciągający wokal, czego oczekiwać więcej? – pisze na swoim blogu Konrad Pruszyński.- Debiutancki mini album Kathii przedstawia nam jej twórczość, ukazuje ogrom talentu i zapowiada wielką karierę – portal “Wyspa FM”Muzykę Kathii można znaleźć na platformach typu Spotify, Tidal i Apple Music. Wydanie debiutanckiej, pełnowymiarowej płyty artystka zapowiada na 2021 lub 2022 rok.
Jak wspominaliśmy, to dopiero początek. Wierzymy, że długiej, ciekawej artystycznie drogi…

www.facebook.com/kathiamusic

oraz www.instagram.com/kathiamusicArtystką opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music

www.facebook.com/borowkamusic
___________________________________________________

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map