Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Andrzejowanie # DJ EsDwa

1 grudnia 2018- 21:00

15zł

Ta sobota będzie niezwykła! Ponieważ właśnie tego dnia będzie miał miejsce oficjalny after po wigili wigili imienin Andrzeja! Niestety siły nieżyczliwe dla wszystkich którzy znają Andrzejów tegoroczną święto umieściły we czwartek. Ale nie z nami takie numery! Jako naród niezwykle błyskotliwy i temu wielkiemu problemowi stawimy mężnie czoło i będziemy je obchodzić w sobotę (we czwartek i piątek pewnwie też, tylko będzie trzeba L4 na poniedziałek kombinować). Bo przecież te pradawne święto jest tak samo zakorzenione w naszej kulturze jak bigos, kiszony ogórek, brzydkie słowo na „k”, wąsy i narzekanie.
Czyli bardzo.
To też taki czas kiedy wstyd siedzieć w domu, a i zbyt trzeźwym pozostawać nie przystoi. Nawet jeśli nie zna się żadnego Andrzeja z którym świętować by można.
Wszakże tradycja zobowiązuje!
Dlatego dajemy Wam szansę, żebyście wypili toast za solenizanta, a przy okazji pokołysać biodram i czym tam jeszcze potraficie. A będzie do czego, bo przecież gra EsDwa!

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat! Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach.

Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty:
od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

____________________________________________

1.12.2018 (sobota)
Otwarcie klubu – 20:00
Start imprezy – 21:00
Wstęp: 15pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
1 grudnia 2018
Time:
21:00
Cost:
15zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map