Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Baby Marcują # gra BADA

4 marca 2022- 21:30 - 04:00

20zł
Baby Marcują

Zmianoklubowicze w każdym wieku, chłopcy i dziewczęta. Stało się! Oto po raz pierwszy od początku istnienia Zmiany Klimatu duet muzyczny BADA rozpęta istne szaleństwo. Jedyna i niepowtarzalna okazja, gdyż wreszcie odbędzie się długo wyczekiwana posiadówka. Czapki z głów! Oto przed wami Baby Marcują!

Dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą o co kaman, kilka słów wyjaśnienia. Otóż, nasze wspaniałe niewiasty,organizowały różne cykle imprez a w planach miały taką, którą nazwały “Baby Marcują”, niestyety nigdy nie miały okazji, żeby ją zagrać. Do dzisiaj! Dziewczęta doskonale poruszają się w muzycznym świecie. Znają go tak dobrze, że z każdej dekady wybierają to co najlepsze. Podobnie jest z muzycznymi stylami, od Cockera do Mozarta. Ponieważ dziewczyny znają się na muzyce jak Marek Kondrat na winach, wynajdują wspaniałe utwory, do których nogi same rwą się do tańca. Tego wieczoru usłyszycie przytulańce z lat sześćdziesiątych, Britney Spears i Michaela Jacksona. Poza tym wiele wiele innych szlagierów, które sprawią, że serduszko zastuka w rytmie cza cza.

BADA – bardzo kobiece laptop-duo! Twórczynie kultowych imprezy, takich jak: „Dyskoteka Szkolna”, „Tu się podziały tamte prywatki”, „Bada Tylko Po Polsku” a także pomysłodawczynie imprezy pt. „Baby Marcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie, spacerować po Supraślu i szukać zaczepki. Przyszłe właścicielki jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZĄTA FIRMA SPRZĄTAJĄCA”. Dziewczyny znane są z takich projektów muzycznych jak: BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (projekty znane w okolicy gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, tańce-przytulańce, piłkarzyki i męskich mężczyzn.

Cytując film RRRrrrr “Po tym co się stało, nic już nie będzie takie same, ale to nie znaczy, że coś się zmieni”!
Kochani, jeśli chcecie mieć pewność, że uda wam się wejść, zarezerwujcie stolik!

Wszystkim tym którym w trakcie hulanek i swawoli kiszki zagrają marsza, zaprosimy piętro niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 04.03.2022 (piątek)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 21:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Details

Date:
4 marca 2022
Time:
21:30 - 04:00
Cost:
20zł
Event Category:
Event Tags:
, , , , , , , ,

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map