Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bałkański Karnawał! # DJ EMPE + VJ JUGO

11 stycznia 2020- 21:00

15zł

Sprawdzając ceny kursów taksówek z Białegostoku na bałkany doszliśmy do wniosku, że strasznie długo zajmie dojazd w dwie strony. Wiec postanowiliśmy że skoro Białystok nie chce być bliżej bałkan, to zrobimy sobie bałkański karnawał w Białymstoku! Tak więc nakładajcie wygodne buty bo tańcom nie będzie końca! Szykujcie się na wybuchową niczym reaktor RBMK-1000 selekcję balkanbeatu, elektro tzigane, bułgarskiej czałgi, rumuńskiego manele i innych stylów z bałkańskiego kotła. Do tego wszystkiego klasyczne folkowe numery ubrane w klubowe szaty. Od Bregovicia, Yugoton po Balkan Beat Box i Gogol Bordello! DJ EMPE zadba, żebyście mogli zejść z parkietu, a od ruchomych obrazków VJ JUGO nie oderwiecie oczu! Szykuje się taki wieczór, że Ci w Rio de Janeiro przyjadą zobaczyć jak wygląda prawdziwa zabawa!

DJ EMPE – na codzień niepozorny prowadzący audycję z world music na poznańskich falach radiowych. Po zachodzie słońca jednak zmienia się w dostarczyciela solidnej dawki imprezowego worldbeatu na klubowych parkietach i festiwalowych scenach! Do tej pory DJ EMPE ma na koncie imprezy w ramach największych festiwali world music w Polsce, m.in. Ethno Port Poznań, Festiwal Flamenco Duende, Folkowisko, Pannonica, Festiwal „Z Wiejskiego Podwórza”, Rozstaje, Skrzyżowanie Kultur. Dla znajomych Marcin.

VJ Jugo – wizualizator pobudzających oko i ciało treści. Pasjonat ruchomych obrazów, najlepiej połączonych z dźwiękiem w dobrej klasy kino gatunkowe. Członek kwartetu Demonios Latino na których nie jedną imprezę zobaczył. Istnieją przekonujące dowody, że jego DNA składa się z 16mm taśmy filmowej. Plotka głosi, że nawet wyrwany z najgłębszego snu potrafi bezbłędnie podać co najmniej jeden film w którym nie zagrał Janusz Gajos. Dla znajomych Marcin.
_________________________________________________

11.01.2020 (sobota)
start: 21
wstęp: 15 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa!

____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
11 stycznia 2020
Godzina:
21:00
Koszt:
15zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map