Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Better call Jakubeg # Dj Jakubeg

3 września 2022- 22:00 - 05:00

Był kiedyś taki serial “Na kłopoty Bednarski”. My na tarapaty mamy inną odpowiedź: Better Call Jakubeg!

W związku z tym zapraszamy na parkiet Zmiany Klimatu! Możecie być pewni, że Dj Jakubeg dobierze odpowiednią muzykę do okazji, ponieważ jest profesjonalistą w każdym calu! mieszanka różnych styli i gatunków to remedium na wszelkie bolączki. Przelecimy przez najlepsze hity wszystkich dekad, które porwą was do tańca. Jeśli nie macie pomysłu na ten wieczór to pamiętajcie! Better Call Jakubeg!

Jakubeg – dj, tancerz, zajawkowicz – z muzyką za pan brat od dziecka. Przygodę z deckami zaczął od kupowania winyli, robienia bitów i nauki scratchu. Od 6 lat można go usłyszeć na imprezach klubowych, bitwach street dance oraz koncertach rapowych. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu tanecznemu, wie jak podkręcić atmosferę na parkiecie. W swoich setach prezentuje szerokie spojrzenie na muzykę (urban, funk, house, disco) łącząc klasykę ze świeżymi brzmieniami i miłością do tańca. Cały czas konsekwentnie rozwija swoje umiejętności dj-skie oraz poszerza muzyczne horyzonty. „Peace, Unity, Love and Having Fun”! Jego Hobby to wspinaczka skałkowa, urugwajskie telenowele oraz jazda na monocyklu. Reprezentuje Polskę w światowej lidze kółko i krzyżyk. Uwielbia Dua Lipę, Ricka i Mortiego i Gwiezdne Wojny. Poza tym lubi Władce Pierścieni, pieczone ziemniaczki i smaczną kawusię! I Właśnie dlatego zapoda wam smaczniutkie bity i pyszne melodie.

Prawdopodobnie przed imprezą kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.

_______________________________________________________
⏳03.09.2022 (sobota)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 22:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map