Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chcemy trochę lata! # dj HAL

24 marca 2018- 21:00

10zł

Chcemy żeby już nadszedł czas przybrązawiania wakacyjnej sylwetki na dojlidzkiej riwierze! Żądamy aby znów nad wasilkowską copacabaną zaczęła unosić się słodka woń najmodniejszego dezodorantu sezonu z lini zapachowej “poproszę coś przeciwko komarom”! Kiedy znowu będziemy mogli zrzucać przypaloną skóra z pleców? Pora udać się gdzieś i pomarzyć o lipcowych upałach i sierpniowych skwarach, które (całe szczęście) są coraz bliżej! A przy okazji będzie można uzupełnić kationy i aniony jakimś schłodzonym napojem izotonicznym. Oczywiście można użyć płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także, zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską, wody. Ale na całe szczęście, jest jeszcze piwo.

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas oczekiwania na upragnione lato wypełni prawilną selekcją morowej muzyki nie kto inny, a właśnie On:

DJ HAL
(tu chwila na lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

_________________________________________________

24.03.2018 (sobota)
start 21:00
wstęp 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
24 marca 2018
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL