Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cykady na Cykladach # laptop jokey Lou Badgers

10 maja 2019- 21:00

10zł

Cykady na cykladach to cykl imprez, gdzie składamy hołd polskiej i światowej muzyce gitarowej! Sięgamy po kawałki największej klasyki i całkowite świeżynki (choć tych pierwszych zawsze jest więcej). Od Mannamu, Kultu, Organka, Piersi, Myslovitz, Republiki, Lady Pank, Izrael, czy ONA, przez Elvisa, Roling Stonsów, Queenów, Pink Floydów, Bitelsów, Aerosmith, Guns’n’Roses i Blues Brothers, po Marlina Mansona, Nirvane, Beastie Boys, Black Sabbath, Sex Pistols, Red Hot Chilli Peppers, Metallice i Lennego Kravitza! Po trochę przytulaszczych ballad, skocznego ska, funkowego rytmu, reggałowego bujania, punkrokowego chaosu, bluesowego bluesa, rock’n’rollowej energii czy cięższych rockowych riffów. Bez zbędnego napinania się, na luzie i z uśmiechem. A to wszystko (oraz jeszcze więcej) zaprezentuje nam laptopjokey:

Lou Badgers!
Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, czarnobiałostockiego bimbru, choroszczańskich ośrodków wypoczynkowych, kruszewskich ogórków i kolneńskiej szkoły jazdy. Eklektyczny muzyczny ekscentryk, który na imprezach na których występuje uwielbia zaskakiwać – przede wszystkim sam siebie (głównie łącząc zaskakujące klimaty i niespodziewane rytmy). Jego muzyczny styl można określić. Tylko po co?
____________________________________________

10.05.2019 (piątek)
Start: 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa & Supertajny Cech Kelnerów i Barmanów!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
10 maja 2019
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map