Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Disko partizani # Dj Polivoks

19 sierpnia 2022- 22:00 - 05:00

20zł

Dj Polivoks powraca! Disko partizani powraca! Prawy do lewego, zabrzmi ponownie a lewy do prawego odpowie mu ze zdwojoną siłą! Panie i Panowie! Zapraszamy do Zmiany klimatu na kolejną odsłonę imprezy bałkańsko-cygańsko-klezmerskiej. Zagrają trąbki, Bregovic no i oczywiście Disko partizani!

Z czym kojarzą nam się Bałkany? Każdy kto chodź raz był w tamtych okolicach na wakacjach na pewno odpowie, że z pięknymi widokami. Dla niektórych z morzem, dla innych z górami. Za sprawą szanownego Dj-a Polivoksa będziemy mogli poczuć rytm bałkańskiego disko, wsłuchać się w specyficzne trąbki, bębny i poczuć magię tamtego regionu. Zapnijcie pasy, bo będzie jazda jak u Kusturicy! Disko partizani nie bierze jeńców!
Oczywiście aby nie być monotematycznym, poza szlagierami z tamtej części globu, usłyszymy hity znane, lubiane, ciepło wspominane i na kaseciakach powielane. Takie, które każdy z nas ma w serduszku. Za muzyczną selekcję podczas tego wieczoru odpowie nie kto inny tylko on, we własnej osobie!

dj Polivoks
Czyli wulkaniczny w formie, intensywny w treści i o korzystnej aparycji chłopak. Posiada wielkie słowiańskie serce i podlaską duszę. Właśnie dlatego w ciągu dnia kieruje się zdrowym rozsądkiem, a w weekendy dewizą „prawy do lewego i rockerndroll na całego!”. Zagra Wam to, czego bardzo chcieliście, ale nie wiedzieliście jak o to poprosić. Muzycznie naznaczony niskimi tonacjami kontrabasu i innych basowych instrumentów. Jego gust muzyczny to taka hipsterska remiza, gdzie tańczy się bałkańskie tańce taborowe, na zmianę z break-dancem do bałkańskich remiksów i popowych mashupów, a wszystko to popija się bimbrem i zagryza sushi. Słowem: hulanka bez trzymanki, zasad i krępacji!

Prawdopodobnie przed imprezą kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.
Będzie można przegryźć burgera z frytkami 🍔🍟 uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.
_______________________________________________________
⏳ 19.08.2022 (piątek)
🌍 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
⏰ Start: 22:00
💰 Wstęp: 20 ZŁ
📩 Rezerwacje: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________
ℹ️ Przed imprezą w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map