Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DJ EsDwa vs. Mordercze Klauny z Kosmosu / impreza w 3D

6 stycznia 2018- 21:00 - 04:00

Zarys fabularny wieczoru:
W historii ziemi różni obcy naszą planetę atakowali. Raz musiał się z nimi walczyć Will Smith podczas amerykańskiego dnia niepodległości, a to wojowali z nimi Awendżersi. Ale to nie tak, że kosmici atakują tylko USA. Naszą cześć świata dotykają bardziej wyrafinowane formy kosmicznej inwazji. Np w ostatniej dekadzie musieliśmy się uporać z hordami podstępnych Menelitów, którzy podszywając się się pod brodatych hipsterów wysysali IQ z instagramowych sweet-selfiaczków. Wcześniej doświadczyliśmy plutoliańskiej wojny hybrydowej, która atakiem promieniowania XXX mężczyzn podstępnie emo-tikonowało, a kobiety brutalnie karynizowało.
A tak już całkiem niedawno przeżyliśmy bardzo niebezpieczną epidemię kosmicznego zapaleniem mózgu zwanego syndromem Madki-Świeżaka. OCZYWIŚCIE MEDIA O TYM MILCZĄ.

Tym razem agresorzy przyjęli postać cyrkowych klownów i nie przylecieli na Ziemię rozśmieszać, a żywić się smutkiem ludzi słuchających muzyki słabej baj barszcz z przydrożnego baru gdzieś przy drodze krajowej numer 58. Klauny wylądowały swoim przypominającym namiot cyrkowy pojazdem kosmicznym nieopodal Jurowieckiej, skąd mają plan przeprowadzić niszczycielski atak na światowe media za pośrednictwem Regionalnego Oddziału Telewizji Publicznej w Białymstoku. Plan ataku mają prosty: atakują telewizje, wpinają swój wysoce zaawansowany sprzęt telekomunikacyjny do masztów stacji i za ich pośrednictwem zagłuszają ogólnoświatową telewizję, radio, czasopisma i (O ZGROZO) internet. Po ataku każde medium jakichkolwiek informacji będzie nadawało przez 24/h recital Sióstr Godlewskich gdzie gośćmi specjalnymi będą Lech Roch Pawlak, Gracjan Roztocki, SexMasterka i MC Kula, a przerywany będzie tylko reklamami suplementów diety pomagający “wzniecić pożar konara” oraz wielogodzinnymi transmisjami pojedynków słownych między członkami naszego senatu, a senatu Sudanu Południowego. O planie dowiaduje się grupa przyjaciół z Wasilkowa, którzy postanawiają, że nie będzą nam kosmici pluli w twarz i wyzywają kosmitów na pojedynek na parkiecie Zmiany Klimatu. Z pomocą rusza emerytowany komandos orkiestry wojskowej, obecnie dorabiający jako didżej – EsDwa, który dzięki swoim skreczom, przejściom i selekcji powoduje że klauny porzucają koczowniczy tryb życia cyrkowców, osiadają w Porosłach, gdzie zakładają punkt skupu butelek, który w weekendy staje się domem spotkań w którym uczą tradycyjnych tańców bretońskich i walijskich seniorów z okolicznych miejscowości.
A wszystko to po raz kolejny w tak niesamowicie realistycznym 3D!

DJ EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
Ray Charles, Curt Cobain, Pharrel Wiliams, AC/DC, RUN DMC, Red Hot Chilli Peppers, James Brown, END MACZ MOR!

____________________________________________

6.01.2018 (sobota)
Start ok: 21:00
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
6 stycznia 2018
Godzina:
21:00 - 04:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map