Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

15.03 – ŁĄKI ŁAN + support: Bajzel (brak biletów)

15 marca 2018- 20:00

Dodatkowy koncert! 😉

Łąki Łan
Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko-międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści. Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock. W listopadzie 2016 ukazała sięnajnowsza płyta Łąki Łan “Syntonia” promują single “Pola Ar” i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”

www.lakilan.pl
www.facebook.com/lakilan
www.youtube.com/user/LakiLanVEVO
www.instagram.com/laki_lan

+++++++++++++++++++++++++++
support:
Bajzel
to niespokojny, artystyczny duch, który sam komponuje, pisze teksty i nagrywa wszystkie dźwięki. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar granych oraz wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę do złudzenia brzmiącą jak kilkuosobowa formacja. Jego charyzmatyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Muzyk ma na swoim koncie cztery świetnie przyjęte płyty.

www.bajzel.eu
www.facebook.com/pg/BajzelBajzel
www.soundcloud.com/bajzelau
www.youtube.com/user/bajzelbajzel
www.open.spotify.com/artist/5X0ZoeDMgOElOqbzjvzsza?si=ZsJZawfcR6S3cXHEM8JLag
________________________________________

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

15.03.2018 (czwartek)
godz. 19:00 – otwarcie klubu
godz. 20:00 – Bajzel
godz. 20:30 – Łąki Łan

Bilety (BRAK)
50zł przedsprzedaż w klubie (BRAK)
50zł przedsprzedaż online (BRAK)
60zł w dniu koncertu (BRAK)
________________________________________

Kilka przydatnych informacji przed koncertem:
 Większość informacji o biletach online znajdziecie tutaj: https://goingapp.pl/faq
 Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli ogoliłeś wąs albo zrobiłaś warkoczyki – na wejściu miej przygotowany dowód osobisty.
 Kolejka przy wejściu, szatni i barze zawsze chwilę trwa – zaplanuj przybycie tak, żeby nie przestać w niej początku koncertu
 Jeśli planujesz przyjechać samochodem – uważaj gdzie parkujesz – ulica Warszawska ma dużo zakazów parkowania, a Straż Miejska nie śpi. Najbliższy bezpłatny parking znajduje się nieopodal przy Galerii Jurowieckiej.

 

Details

Date:
15 marca 2018
Time:
20:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map