Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DR MISIO + support: Bad Falcon

1 marca- 17:30 - 21:30

55zł – 85zł

KUP BILET

 

1 marca 2024, piątek

klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

17:30 – otwarcie klubu / 18:00 – początek koncertu

bilety: przedsprzedaż 55zł*,75zł / kolekcjonerskie: stacjonarnie w 85zł

online: STAGE24.pl / bilety kolekcjonerskie do kupienia stacjonarnie w kasie biletowej Zmiany Klimatu w każdy piątek i sobotę od godziny 16:00

wstęp 18+

 

Męska załoga DR MISIO pod wodzą Arka Jakubika z koncertem promującym najnowszy album pt. “Chory na Polskę” po raz kolejny na scenie Zmiany Klimatu!

 

Arek Jakubik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, scenarzysta, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.n. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „Kler”) oraz seriali (“Klangor”, “Informacja Zwrotna”, “Król”)

Dr Misio grają ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: “Młodzi” i “Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: “Mentolowe papierosy”, “Dziewczyny”, “Młodzi”, “Hipster”, “Pogo”czy “Mr.H….”

W listopadzie 2023r. zespół Dr Misio wydaje swoją najnowszą, piątą płytę pt.”Chory na Polskę”. Teledysk do tytułowego utworu promującego płytę zrealizował Piotr Domalewski. A od 05.10.2023r. można oglądać kolejny teledysk promujący płytę do utworu pt. “Wielkie żarcie”, którego reżyserem jest Wojtek Smarzowski.

 

*

BAD FALCON
Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy Tomasza i Mariusza, w 2017 skład zasilił Robert, a w 2021 Artur. Przez 17 lat istnienia zagrali na tyle dużo świetnych koncertów i na tyle scenach, że zamiast się o tym rozpisywać, lepiej jest posłuchać co i jak grają (najlepiej na żywo!)
Skład
– potężny i charyzmatyczny wokal Artura Szabałowskiego!
– mocne rockowe riffy gitary Tomasza Staranowicza!
– ciężki i niepowstrzymany jak skład pociągu towarowego bas Roberta Czerskiego!
– perkusja Mariusza Bienasza o sile i precyzji ciężkiego działa samobieżnego!

KUP BILET

 

*1 PULA dostępna wyłącznie online

 

Szczegóły

Data:
1 marca
Godzina:
17:30 - 21:30
Koszt:
55zł – 85zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map