Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dyskoteka Szkolna Choinkowa # zaprasza Radiowęzeł Szkolny BADA

22 grudnia 2018- 21:00

10zł

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!
CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!
Pod pretekstem zbliżających się świąt bożego narodzenia, Radiowęzeł Szkolny zaprasza na wybitne wydarzenie kulturalno-towarzyskie pt. “Dyskoteka Szkolna”! Po raz ostatni w tym roku zatańczymy poloneza i makarene, zaśpiewamy “kolorowy wiatr” z pocachontas, zarapujemy “jak zapomnieć” jeden osiem el i zajaramy szluga na przypale za winklem. Tak więc szykujcie stylówy, ćwiczcie układy, przypominajcie sobie słowa hitów i szykujcie teksty na zaproszenia sympatii z równoległej klasy do zatańczenia wolnego!

Muzykę do tańca przygotuje Radiowęzeł Szkolny reprezentowany przez duet BADA w pełnym składzie!

#######################################

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół podstawowych i gimnazjów lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem L i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
_____________________________________________

22.12.2018 (sobota)
start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_______________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej – restauracji Cechowa!
_______________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)
____________________________________________

Szczegóły

Data:
22 grudnia 2018
Godzina:
21:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map