Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dyskoteka Szkolna – Studniówka!

13 stycznia 2018- 21:00 - 04:00

Zostało 100 dni do najbardziej stresującego okresu większości licealistów – matury! Osznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że czas zorganizować studniówkę!
Pamiętacie ten przedmaturalny bal? Kogo zaprosić jako osobę towarzyszącą, w co się ubrać, jak zamaskować młodzieńczy trądzik, jak przemycić flaszkę żeby wuefista nie skonfiskował? Czerwona bielizna, polonez, pierwszy garnitur, matura to bzdura, grupowe zdjęcia z zakasaną, tańce w kółeczku, “a teraz Panie proszą Panów”, Czerwone Gitary i Farben Lehre, lekko wcięty wuefista obtańcowuje podpitą polonistkę. Nie ważne jak dawno to było – nadal wspomina się to świetnie! (no chyba, że ktoś wcześnie odpadł, ale wtedy wspomina to co inni mu opowiedzieli). I nie ważne czy swoją studniówkę mieliście na szkolnych halach gimnastycznych czy w pobliskich salach bankietowych – wspomina się je tak samo miło! A wszyscy Ci którzy nie mieli okazji zatańczyć poloneza na swojej, będą mieli ku temu świetną okazję!

PANIE I PANOWIE!
DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY!
KOLEDZY I KOLEŻANKI!
Zapraszamy na dyskoteke szkolną pod kryptonimem “NAJLEPSZA STUDNIÓWKA”!

Za dobór perełek muzycznych i klimat lat nie tak dawno mienionych, odpowiada znany, lubiany i szanowany, trzyosobowy duet: BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13.01.2017 (sobota)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
13 stycznia 2018
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map