Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

20.04 – Dyskoteka Szkolna: Wagary!

20 kwietnia 2018- 21:00 - 04:00

10zł

Słonko za oknem kusząco promienieje. Koleżanki z klasy zamieniły grube swetry na bluzki na ramiączkach, a chłopaki ze sportówki zaczęli treningi za boisku, które widać przez okno z sali od polaka. To wszystko powoduje że coraz trudniej o skupienie na lekcji. Nie ma co walczyć z odwiecznymi prawami natury uczniowskiej. Pora wyrwać się z budy i zakosztować wspólnej ucieczki z 3 ostatnich lekcji, celem wpadnięcia na Szkolną Dyskotekę w Świetlicy Zmiany Klimatu!

Po raz pierwszy w tym semestrze zatańczymy poloneza i makarene, zaśpiewamy “kolorowy wiatr” z pocachontas, zarapujemy “jak zapomnieć” jeden osiem el i zajaramy szluga na przypale za winklem. Tak więc szykujcie stylówy, ćwiczcie makarene, pominajcie sobie słowa hitów i szykujcie teksty na zaproszenia sympatii z równoległej klasy do zatańczenia wolnego!

PS. Muzykę do tańca przygotuje BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół podstawowych i gimnazjów lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem L i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
_____________________________________________

20.04.2018 (piątek)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
_____________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
_____________________________________________

+18 (zgoliłaś wąsa/zaplotłeś warkoczyki = weź dowód)

Szczegóły

Data:
20 kwietnia 2018
Godzina:
21:00 - 04:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL